Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Dodatek na dzieci - Holandia

Czytali temat:
szylwia7 (764 niezalogowanych)
6 Postów
B S
(Vanilla99)
Początkujacy
Witam
Pracuje w Holandi i jestem tu zameldowany,moja zona z 2 dzieci mieszka w Polsce ,czy mogę sie starac o dodatki na nie? Jak tak to jakie?
pzodrawiam
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
jesli masz digid to na stronie www.svb.nl mozesz wypelnic formularz o dodatek na dzieci . jesli nie posiadasz musisz zadzwonic i poprosic o papierowa forme formularza.Jesli ci przyznaja z svb kinderbijslag , to masz szanse na kinderbijlag o ile twoje dochody nie przekraczaja danej poprzeczki.
Aby dostac kinderbijslag musisz miec kupe paparacow i duuuuuuuuuuuzo cierpliwosci .
Przewszystkim musisz umiec udowodnic ze utrzymujesz dzieci w kwocie 408 € na kwartal na dziecko.
Licza sie tylko orginalne wyciagi z banku z adnotycja ze to na utrzymanie dzieci mozesz tez kombinowac z orginalnymi rachunkami za np ubrania dla dzieci itd ale to juz wyzsza klasa mocy przebicia/udowodnienia bo nie zawsze chca je akceptowac.
Starac sie mozesz o kinderbijslag od kied tu zaczelas/zaczoles prace z maxiimum 1 rok wstecz.
Wiecej dodatkow na dzieci nie ma .
www.svb.nl/int/pl/kinderbijslag/betaling...g_krijgt_u/index.jsp

Osobiscie poradze ci poszukac osoby ktora sie zajmuje takim sprawami , inaczej najesz sie kupe nerwow i nalatasz sie jak glupi/a.
Czesto oczekiwanie na przyznanie moze sie przeciagnac nawet do roku.
Kinderbijslag jest wyplacany za pelne kwartaly . symu podane w linku sa to sumy na kwartal.
Zgłoś wpis


Bliżej nas