Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

karta ubezpieczeniowa - Holandia

1 Post
Monika kk
(monika91)
Początkujacy
hey Mam pytanie, mieszkam w Hol od roku jestem zameldowana, mam ubezpieczenie i wszytskie inne potrzebne formalnosci. Niestety jestem osoba bardzo chorowita i czesto musze kozystac z pomocy lekarza... Niestety nie ejstem zadowolona z tutejszej sluzby zdrowia... na kazde dolegliwosci poczawszy od bolu brzucha do bolu gardla przepisuja paracetamol... Dosyc czesto jestem w polsce niestety za kazda wizyte u lekarza nawet rodzinnego musze placic.. slyszalam ze mozna wyrobic sobie jakas europejska karte ktora upowaznia do korzystania z pomocy lekarskiej w naglych przypadkach , ale niestety nie wiem jak sie za to zabrac... za tydzien jade do polski.. prosze o pomoc
Zgłoś wpis
8 Postów
Barbara K.
(Beka)
Początkujacy
Witam, chodzi Ci o korzystanie z pomocy w Polsce, czy Holandii??
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
Monika tylko wyrobienie karty nie upowaznia ciebie do kozystania ze slozby zdrowia wszedzie i wobec poza granicami NL .
Wszystkie planowane wizyty lekarskie , leczenie zebow mozesz wykonywac jak posadasz pozwolenie od twojego ubezpieczenia . Jedynie nagle wypadki sa pokrywane przez ubezpieczalnie bez zadnych wczesniejszych pozwolen.
To ze nie jestes zadowolona z tutejszej opiek medycznej to nie jest nowoascia kazdy nowo przybyly polak - hipohondryk ma ten sam problem . Niestety musze ciebie bardzo zmartwic , w Nl na katar czy grype czy bol brzucha nie dostaniesz antybiotyku i skierowania na wszystkie badania .
Zgłoś wpis
8 Postów
Barbara K.
(Beka)
Początkujacy
I dlatego Holendrzy to tak zdrowy naród, u nas to jakby mogli to na katar by antybiotyk dali, a potem się dziwią, czemu w Polsce tyle chorych ludzi jest! Hipochondryk to cecha większość Polaków
Zgłoś wpis
8 Postów
Admin Admin
(masters1956)
Moderator
Tutaj leczą naprawde wtedy kiedy trzeba z korzyścią dla ciebie
Zgłoś wpis


Bliżej nas