Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Holandia wlasnie zaczela inwigilacje polakow - Holandia

Czytali temat:
Edyta123 (2785 niezalogowanych)
3 Posty
Wiśnia ....
(wisnia35)
Początkujacy
Wlasnie przed chwila mielismy w kamienicy katrole z hemente i z policja jak mieszkaja Polacy pytali o wszystko gdzie pracujesz ile zarabiasz na ile jezdzisz do Polski.Dla mnie to powrot komuny na zachodzie nawet tu nie znajdzie chwili spokoju .Zle sie tu dzieje Co Wy o tym sadzicie?
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Nie zaczeła,stosuja to od dawna-miałem juz dwie-standard...Raz nawet nalot na rzekoma plantacje zielska...heh..
Popatrzeli,sprawdzili czy meldunki ok i poszli
Gdzie pracujesz,ile zarabiasz i na ile jeździsz odpowiadac nie musisz to tak gwoli scisłości.Wystarczy odp ze to Twoja prywatna sprawa
Zgłoś wpis
3 Posty
Wiśnia ....
(wisnia35)
Początkujacy
To co inneego zaczynaja sprzatac jeszcze 2 polakow za tlumaczy mieli zenada zajebista jeszcze 2 klalnow polskich
za soba ciagaja
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
A może sprawdzali czy mieszkacie w godnych warunkach i czy godnie zarabiacie?
I dokładnie jak Bziku mówi,nie musisz odpowiadać jeśli nie chcesz
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
U mnie byli bez tłumaczy-Gmina,policja i straż.Na kartce mieli ilość osób zameldowanych i sprawdzali stan faktyczny osobostanu.Nie ma w tym nic dziwnego.wiele osób wynajmuje pokoje krajanom na dziko-nawet sie z tym nie kryjąc (patrz niedziela);a sieć inwigilują nie tylko erotomani i gracze ,.W przypadku podejrzenia ze cos nieteges,wpadna
U mnie wiecznie jest ruch,czesto zajeżdzaja auta na pl blachach wiec nie dziwota ze wpadli-sasiedzi nie spią mozliwe ze w Twoim przypadku było podobnie...
Z drugiej strony to jest dobre.Pamietam jak sie prosiłem turasa o wymiane podgrzewacza wody-jak grochem o sciane;a po wizycie piecyk wymieniony i kilka innych rzeczy bez szemrania
wiec dobre strony medalu taka wizyta ma
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Jeśli masz wszystko OK to niech sobie sprawdzają. U mnie byli tylko raz. Sprawdzają nie tylko polaków. Żeby nie było że to tylko nasz naród jest pod kontrola.
Zgłoś wpis
1 Post
Marcin X
(MarcinX)
Początkujacy
Witam wiesz ta inwigilacja to ściema,przyjeżdżam tu od 15 lat,,porostu czepiają się inteligentnych ludzi czyli nas Polaków ale pierdol to,,ten kraj spadł na psy już 3 lata temu i nie spodziewaj się czegoś innego bo najechało ,bułgarów oni też ludzie ale dzikie hahaha wiesz jak to działa,żadna madafaka nie podskoczy do Plaka,na ten kraj nawet djabeł nie chce nasrać takie moje zdanie pozdrawiam wszystkich Polaków Polska Górą
Zgłoś wpis
2 Posty
Bartek cieobchodzi
(Barrtek)
Początkujacy
Dobrze mowisz ten kraj spada na psy coraz bardziej
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
MarcinX napisał:
porostu czepiają się inteligentnych ludzi czyli nas Polaków ale pierdol to,żadna madafaka nie podskoczy do Plaka
Jestes pewny, ze wszyscy Polacy sa inteligentni?
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Adamm napisał:
MarcinX napisał:
porostu czepiają się inteligentnych ludzi czyli nas Polaków ale pierdol to,żadna madafaka nie podskoczy do Plaka
Jestes pewny, ze wszyscy Polacy sa inteligentni?


Ja tego pewien nie jestem. Ale chciałbym się mylić
Zgłoś wpis


Bliżej nas