Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

UWAGA! NIEUCZCIWI PRZEWOŹNICY! - Holandia

1 Post
Helen x
(Helen)
Początkujacy
Witam
Chciałabym przestrzec wszystkich korzystających z transportu busem na trasie Holandia - Polska przed "firmą" Holand Komfort. Miałam wątpliwą przyjemność skorzystać z usług tej firmy.
Kierowca, który przyjechał po mnie w Holandii (byłam pierwszą osobą, którą zabierał) spóźniony o 2 godziny nie miał zielonego pojęcia jaką trasą pojedzie a o kolejnych adresach dowiadywał się z wiadomości sms otrzymywanych podczas jazdy od właściciela firmy.Podczas podróży dołączył do nas właściciel firmy i wtedy sam zasiadł za kierownicą i dopiero zaczęły się dziać dziwne rzeczy.

Faktyczna kwota za przejazd była o 10 Euro wyższa od podanej podczas rezerwacji

Nic wspólnego z rzeczywistością nie miały również informacje podane w ogłoszeniu firmy typu: 1.auta z dvd i Internetem - BRAK!, 2.solidność i atrakcyjne ceny - ?!?, 3.Zapraszamy do korzystania z naszych wzorowych usług - NIE ZAUWAŻYŁAM ŻADNEGO WZORU DO NAŚLADOWANIA!, 4.Zapewniamy bezpieczny i szybki przejazd komfortowymi busami - KIEROWCA NIE WIEDZIAŁ GDZIE JEST KOŁO ZAPASOWE W AUCIE, PODRÓŻ NA TRASIE 1100 KM TRWAŁA 19 GODZIN A W BUSIE BYŁO BRUDNO!

Całą drogę kierowca sms-ował i rozmawiał przez telefon trzymając go przy uchu, pomijam głośną muzykę, która miała chyba na celu niedopuścić do zaśnięcia kierowcy podczas jazdy i propozycję dla jednej z pasażerek aby wysiadła 80 km przed wskazanym adresem ( w ofercie jest informacja o podróży z adresu pod adres).Kierowca pozwalał pasażerom na spożywanie alkoholu, wiadomo że wiąże się to z częstszymi postojami.Podczas zmiany koła mój bagaż został zniszczony, nie mogło być inaczej kiedy bagaże były wrzucane do auta,kiedy po zmianie koła okazało się że brakuje w nim powietrza pasażerowie zostali zmuszeni do opuszczenia pojazdu ( godzina druga w nocy a my stoimy około godziny na placu w niewiadomej miejscowości na terenie Niemiec,bo kierowca pojechał na stację dopompować powietrze ) Totalną przesadą było naciąganie pasażerów na alkohol i kawę oraz załatwianie prywatnych spraw po drodze przed rozwiezieniem wszystkich klientów.
Po przekroczeniu polskiej granicy to pasażerowie ustalali kto, w jakiej kolejności będzie wysiadał i w ten sposób sami określili trasę przejazdu.Jakaś masakra!

Czuję ogromny niesmak, krzywdę i całkowity brak szacunku
Straciłam pieniądze, dużo czasu i nerwów

Jeżeli ktoś ma podobne doświadczenia lub podróżował z przewoźnikiem Holand Komfort z Łubowa proszę o opinie. Odniosłam wrażenie że takie lekceważące zachowanie nie było jednorazowe.
Nie pozwólmy aby takie nieuczciwe firmy miały możliwość funkcjonować na rynku.
Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
UWAGA!!!! KOTOJADY

Skoro to zaczyna byc watek o przestrogach to ja tez musze Was wszystkich przestrzec przed bardzo dziwnym zjawiskiem, unoszacym sie w powietrzu jak ektoplazma, siejacym zamet i strach w nawet najtezszych umyslach. Chodzi o KOTOJADY, wedlug relacji wybitnej dziennikarki sledczej - Alicji Tabor bardzo trudno wytlumaczyc kim sa!!!Pewne jest tylko to , ze istnieja naprawde. Trudno ich wskazac na ulicy, w pracy czy w klubach.One nigdy nie sa po prostu panem X czy pania Y. Sa jak klacza, potrafia w uspieniu przetrwac zime, potrafia przetrwac ogien!

Naprawde jest sie czego bac, ja zmykam do wyrka pod koldre
Zgłoś wpis
37 Postów
Caroline Van Wait
(vanwait)
Bywalec
belcia napisał:
UWAGA!!!! KOTOJADY

Skoro to zaczyna byc watek o przestrogach to ja tez musze Was wszystkich przestrzec przed bardzo dziwnym zjawiskiem, unoszacym sie w powietrzu jak ektoplazma, siejacym zamet i strach w nawet najtezszych umyslach. Chodzi o KOTOJADY, wedlug relacji wybitnej dziennikarki sledczej - Alicji Tabor bardzo trudno wytlumaczyc kim sa!!!Pewne jest tylko to , ze istnieja naprawde. Trudno ich wskazac na ulicy, w pracy czy w klubach.One nigdy nie sa po prostu panem X czy pania Y. Sa jak klacza, potrafia w uspieniu przetrwac zime, potrafia przetrwac ogien!

Naprawde jest sie czego bac, ja zmykam do wyrka pod koldre





a w domu wszyscy zdrowi ?? bo z Tobą nie mam wątpliwości - stan przypominający chorobę psychiczną :/
Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
vanwait, czy jak ci tam...nie znam cie dziecko, wiec nie pisz do mnie...kotojadzie
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Belcia, ostatni raz: uspokoj sie.
Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
"a w domu wszyscy zdrowi ?? bo z Tobą nie mam wątpliwości - stan przypominający chorobę psychiczną :/ "

Viooltje, jestes pewna, ze to wlasnie mi chcialas zwrocic uwage???
Zgłoś wpis
37 Postów
Caroline Van Wait
(vanwait)
Bywalec
belcia napisał:
"a w domu wszyscy zdrowi ?? bo z Tobą nie mam wątpliwości - stan przypominający chorobę psychiczną :/ "

Viooltje, jestes pewna, ze to wlasnie mi chcialas zwrocic uwage???


Nie. .. sąsiadowi. .. masakra. .. wątek jest o nieuczciwych przewoźnikach a Ty wyjeżdżasz z Kotojadami wyssanymi z dupy szatana. .. daruj sobie taki komy albo rozkminiaj ten temat z chołotą z Twojej sekty. .. masakra. ...nabiłaś sobie głowę pierdolami o kotojadach i na siłę próbujesz zainteresować tym innych.. . Daj spokój.. .
Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
Nabilam sobie glowe kotojadami i innymi jak to napisalas " wyssanymi z dupy szatana" historiami, bo wlasnie jestem zajeta nowa lektura, w ktorej to takie historie sa opisane.
Ty oczywiscie, nie mozesz miec o tym bladego pojecia, takie historyjki sa zarezerwowane dla uzytkownikow ksiazek i innych psychicznie chorych, do ktorych Ty nigdy nie bedziesz sie zaliczac.Psychiczna autorka tej psychicznej historii zostala niedawno wyrozniona nagroda Nike za najlepsza powiesc 2013 roku, ale Tobie to pewnie i tak nic nie mowi.

Faktycznie, chcialabym tym zainteresowac innych, ale widze, ze ziarna padaja tylko na skaly i nic z tego nie bedzie...Same kotojady dokola
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
A nie pomyslalas ze prowadzis sama z soba monotlog bo poprostu kazdy ciebie ignoruje ? bo nikt nie umie sie znizyc do tak niskiego poziomu jaki ty reprezentujesz . Kobieto wydoroslej , pozbieraj sie i zajmij sie czyms waznjeszym jak pier.. glupot i szukanie zaczepki . Wydaje mi sie ze lepiej ten czas mozesz wykozystac i poglebic swoja tak uboga wiedze lub zajmi sie swoimi problemami w realu bo jak do tej pory masz ich wystarczajaco .
Zgłoś wpis
37 Postów
Caroline Van Wait
(vanwait)
Bywalec
Baileys napisał:
A nie pomyslalas ze prowadzis sama z soba monotlog bo poprostu kazdy ciebie ignoruje ? bo nikt nie umie sie znizyc do tak niskiego poziomu jaki ty reprezentujesz . Kobieto wydoroslej , pozbieraj sie i zajmij sie czyms waznjeszym jak pier.. glupot i szukanie zaczepki . Wydaje mi sie ze lepiej ten czas mozesz wykozystac i poglebic swoja tak uboga wiedze lub zajmi sie swoimi problemami w realu bo jak do tej pory masz ich wystarczajaco .




Do kogo kierujesz te słowa?
Zgłoś wpis


Bliżej nas