Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zasiłek rodzinny - Holandia

Czytali temat:
Ania M (2483 niezalogowanych)
1 Post
Paulina Kowalczyk
(xPaulla181)
Początkujacy
Witam, mam pytanie czy ktoś może wie coś na temat zasiłku rodzinnego, czy jeżeli jestem pracownikiem tymczasowym przez pośrednictwo pracy mam prawo do takiego zasiłku. Przebywam w Holandii od ponad miesiąca, w Polsce zostało 4 letnie dziecko czy mogę się ubiegać o rodzinne i inne dodatki tutaj. Wstępnie mam umowę do 5 lipca, nie wiem czy zostanie przedłużona. Proszę o pomoc
Zgłoś wpis
1 Post
janek janowski
(johnyyy)
Początkujacy
Witaj!
Pracuję w nl 5ty rok,przez różne holenderskie agencje pracy.Pobieram zasiłek na córeczkę,bodajże 180e/kwartał.Zasiłek pomogła mi otrzymać księgowa u której rozliczam się z podatku.Pobieram ten zasiłek od 4rech lat.O ile sobie przypominam były potrzebne dokumenty takie jak:akt urodzenia,adres zameldowania,zaświadczenie że w kraju nie pobieram rodzinnego.Tak jak napisałem wcześniej mam ten zasiłek od dobrych kilku lat i w tej chwili nie pamiętam czy oprócz tego co wymieniłem,było jeszcze coś potrzebne.Rozliczając się z podatku księgowa również wypełnia jakiś dokument i otrzymuję jeszcze tak zwany dodatek do rodzinnego,w wysokości około 900e/rok.Tylko ja pracuję,żona jest w pl i nie pracuje,mamy jedną córeczkę.Mam nadzieję że coś Ci wytłumaczyłem i będziesz miała jakiś obraz tego.

Pozdrawiam - Janek.
Zgłoś wpis
2 Posty
Intransfer24 com
(Intransfer24)
Początkujacy
Zgłoś wpis


Bliżej nas