Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Fotoradary w Holandii - Holandia

Czytali temat:
Tossiek95 (3174 niezalogowanych)
1 Post
Janusz Maćkowiak
(janek150984)
Początkujacy
Witam , mam pytanie , jestem w holandii od 5 tygodni, w pierwszych 2 tygodniach jeździłem autem jako kierowca, pracuję przez agęcję pracy, wczoraj agęcja pracy przekazała mi 2 mandaty z policji czy tam z jakiegoś ministerstwa, mandaty z trajectcontrole ,pierwszy za 08.08.2014 a drugi za 16.08.2014 a wtedy tego 16.08 ostatni raz jechałem autem, czy mogę się spodziewać jeszcze jakiegoś mandatu, a co z mandatami z fotoradarów, po jakim czasie one przychodzą wie ktoś?
Zgłoś wpis
34 Posty

()
Bywalec
witaj......kolego w holandii trzeba uwazac ...szczególnie na tej trajectcontroli.......mandaty za przekroczenie predkosci sa wysokie......sam sie juz pewnie o tym przxekonałes....jezeli 16.08 był ostatnim dniem twojej jazdy samochodem to teoretycznie jakiegos mandatu sie mozesz jeszcze spodziewac...bo w ciagu miesiaca takie mandaty przychodza.....wiec jesli jezdziłes tak jak do 16.08 to jak najbardziej jest to mozliwe.......mam kolege ktory tez tak sie załatwił bo dostawał mandaty przez tydzien po dwa jeden jak jechał do pracy drugi jak wracał.....i tak zarobił około 1800 e oczywiscie musiał to zapłacic......wiec ku przestrodze pamietaj by nie przekraczac predkosci ......

pozdrawiam i wytrwałosci zycze.....

i jazdy bez mandatów..oczywiscie....
Zgłoś wpis


Bliżej nas