Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gdzie wynająć auto w Polsce/Warszawa? - Holandia

10 Postów
Kamil Brz
(kbrz)
Bywalec
Jedziemy załatwić trochę spraw do Polski (kończy mi się ważność dowodu itd), odwiedzić znajomych i rodzinę.
W związku z tym, że mamy przylot w środku tygodnia i nie chcemy robić nikomu problemu aby nas odbierał - zastanawiamy się nad wynajęciem auta. Nie robiłem tego wcześniej, będę wdzięczny za rady na co należy uważać. Lepiej wynajmować w tych dużych czy małych wypożyczalniach i jak to wygląda pod względem finansowym?
Zgłoś wpis
1 Post
Piotr Czerwiński
(czerwonypazdziernik)
Początkujacy
Parę razy korzystałem z różnych sieciowych wypożyczalni. Wszystko pięknie, ale nie dość że zawsze trzeba było odstać swoje w kolejce na lotnisku do okienka to jeszcze ceny były dość wysokie. Ostatnio zacząłem korzystać z lokalnych wypożyczalni bo wychodzi dużo taniej. Szukałem w google bezpośrednio aż w końcu znalazłem taką stronę RentMama (www.rentmama.com), która znajduje całą listę aut i dostępnych wypożyczalni w danym mieście. Polecam bo po co przepłacać!
Zgłoś wpis
1 Post
Daniel Król
(kroliczekd)
Początkujacy
Ja natomiast w stolicy mogę polecić wypożyczalnie Carfree. Ile razy przylatuję do Polski mam punktualnie podstawiony samochód na lotnisko, nie ważne, o której godzinie by to było. Samochody są czyste , zadbane . Nie ma na szczęście limitu kilometrów i załatwiania jakiś zbędnych formalności.
Zgłoś wpis
9 Postów
Anna Klimuszko
(klimka)
Początkujacy
Ogólne zasady, nie wynajmuj całkiem blisko lotniska - znajdź coś dalej zawsze mają lepsze warunki i mniej dobite auta. Czytaj uważnie umowę, zwróć uwagę na kruczki i ewentualne sankcje za to, że np rozwali Ci się gdzieś auto. Porównaj kilka wypożyczalni, ja zawsze latam do Gdańska, więc niewiele pomogę jeżeli chodzi o Warszawkę, ale uważaj
Zgłoś wpis


Bliżej nas