Serdecznie Państwa witam!

Jestem studentką III roku filologii niderlandzkiej Uniwersytetu Wrocławskiego.

Obecnie przeprowadzam badania dotyczące procesu wychowawczego - edukacyjnego dzieci dwujęzycznych i w związku z tym pragnę zbadać wszelkie jego aspekty, dokonać ich analizy oraz ewaluacji. Sprawa ta jest tematem mojej pracy licencjackiej. W związku z powyższym poszukuję osób chętnych do wzięcia udziału w wypełnieniu ankiety, która posłuży mi dalej do analizy wyżej wymienionego problemu. W ankiecie zapewniam uczestnikom zachowanie pełnej anonimowość.

Do swoich badań poszukuję głównie rodzin, w których jeden z partnerów jest Holendrem/Belgiem(Flamandem), a drugi Polakiem, mieszkających w Holandii/Belgii bądź w Polsce. Zapraszam również do współpracy pary składające się jedynie z osób pochodzących z Polski, albo jedynie z Holandii czy Belgii.

Bardzo serdecznie zapraszam do współpracy i góry dziękuję Państwu za zaangażowanie w to ważne dla mnie przedsięwzięcie.

Ze swojej strony pragnę zapewnić, że po zakończeniu swoich badań chętnie z ich uczestnikami podzielę się wynikami, które być może staną się dla Państwa przydatne.

Osoby zainteresowane, proszę o kontakt ze mną poprzez adres e-mail: karolina.malec.14@gmail.com bądź poprzez konto na stronie..