Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wymana prawa jazdy polskiego na holenderskie - Holandia

4 Posty
zbyszek G
(Zbyszek1984)
Początkujacy
Witam 2 tyg temu postanowilem wymienic polskie prawo jzady na holenderskie. najpierw mialo to trwac 5dni pozniej sie okazalo ze 2tyg. a po 2tyg okazalo sie ze musze dokupic eigen verklaring i ze jezeli CBR sie zgodzi to od tego czasu maja 4tyg na wydanie nowego prawa jazdy. i tak to prze pieprzona biurokracje moze trwac do lutego. co w takim wypadku mozna zrobic jesli chce sie jechac do Polski?jakie groza grzywny za jazde bez tego dokumentu w Holandii i w Niemczech?ktos mial podobna sytuacje?
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Dałeś dupy i tyle....Obowiazek wymiany prawa jazdy na holenderskie minął dawno temu;gdy skończyła się era "książeczkowych" praw jazdy.Obecnie mając plastik EU nie musisz tego robic-pisałem o tym tu nie raz i nie dwa.....Po nastepne ku przestrodze innym....mając prawo jazdy bezterminowe w Polsce,przy wymianie na Holenderskie otrzymasz prawo jazdy terminowe....Wizualizując,przy powrocie do Polski i ponownej wymianie-otrzymasz/cie terminowe
Co do kar;w Holandii raczej nic Ci nie powinno grozic-w koncu zdałeś kwity i masz na to mniemam poświadczenie (caly czas przy dupie podczas jazdy autem)....nie Twój problem że sie tak pierdolą byleś nie miał oczywista %%%%%% w wydechu ......Niemcy....jeżeli lubisz rosyjska ruletke- próbuj ......Górny pułap to 6 latek kibla lub 81000€ kary za jazde bez ważnego dokumentu bądź podrobionego.Twój przypadek jest specyficzny.....masz,i zarazem nie masz,heh....Realistycznie przy kontroli w hitlerowie i tak Cie sprawdzą w cent.bazie danych...jak trafisz na normalnego(raczej niemożliwe)to Cie puści po 12h zatrzymania dalej w droge-dłużej nie mogą trzymać-tylko na wniosek prokuratora....w Holandii jest to krótsze-6h
Merry Christmas
Zgłoś wpis
4 Posty
zbyszek G
(Zbyszek1984)
Początkujacy
i tak mialem terminowe prawo jazdy wiec musialem je wymienic. a ze mieszkam tu od 6ciu lat to wypadalo wymienic na holenderskie.
Zgłoś wpis
4 Posty
zbyszek G
(Zbyszek1984)
Początkujacy
Da sie przejechac bez i nie tylko ja mam taki problem bo brat kolegi z ktorym jechalem wymienil prawko i przyslali mu tylko kategorie A, przez co udupili go na swieta a wymiana przedluzyla sie do 1,5mies. Pozostaje sie tylko z tego smiac i jezdzic bez
Zgłoś wpis
1 Post
ivan vynny
(vynnypooh)
Początkujacy
Witam, mój przyjaciel zrobił ukraińskiego prawa jazdy dla firmy https://uaprawko.com/ i mówi, że wszystko jest dobrze i legalnie
Zgłoś wpis
1 Post
Początkujacy
Kto jest naprawdę ważne, aby zrobić sobie prawo jazdy na Ukrainie.
Moi koledzy zrobili sobie tutaj https://vidnazhitelstvo.com/prawo-jazdy-na-ukrainie/
Był bardzo zadowolony.
Zgłoś wpis


Bliżej nas