Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

KONSULTACJA Z POLSKIMI SPECJALISTAMI: PSYCHOLOG, P - Holandia

Czytali temat:
izabelin37 eska wally Mmichall gaweł Charlie works korczi489 Karol M barlah Jakub Dziepak Natalia Gorna (2031 niezalogowanych)
1 Post
Urszula Złotowicz
(Urszula12)
Początkujacy
Dzień dobry,

jeśli potrzebujecie Państwo skonsultować się z polskim specjalistą, z wymienionych dziedzin: PSYCHOLOG, PSYCHIATRA, SEKSUOLOG, ENDOKRYNOLOG, NEUROLOG, DIETETYK, polecam konsultacje SKYPE oferowane przez Klinikę PsychoMedic.pl. Polskie ceny, doskonali specjaliści. Certyfikowani terapeuci, profesorowie psychiatrii.

Polecam!

psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/
Zgłoś wpis
3 Posty
gaweł
(gaweł)
Początkujacy
Moja historia się zaczęła od tego, że przeczytałem artykuł na psychoterapeuta-online.pl/co-to-jest-borderline/ i się zgłosiłem do Pana doktora. Było ok wszystko,i nadal jest.
Zgłoś wpis
6 Postów
korczi489
(korczi489)
Początkujacy
Ciekawy pocątek przygody.. Ja na początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona do psychiatrów, terapeutów etc. jednak dotarło do mnie, że sobie nie radzę. trfaiłm do Ośrodka Browik srodek-uzaleznien.pl. Wiele tam zrozumiałam i wyszłam na prostą.
Zgłoś wpis
1 Post
silesius
(silesius)
Początkujacy
Dla osób które napotykają trudności z tradycyjną psychoterapią z powodu różnych czynników, istnieje opcja neuroza.pl/psychoterapia-online/ która pozwala na terapię z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Dzięki temu jest to wygodne i łatwo dostępne rozwiązanie dla osób zamieszkujących różne regiony lub posiadających nieregularny harmonogram. Możliwość skorzystania z psychoterapii online może pomóc rozwiązać wiele problemów.
Zgłoś wpis


Bliżej nas