Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zakup Auta - Holandia

Czytali temat:
Kasia Kaczyńska klaudiam Jack ok Mariusz7935 jacek111gt Filipek Mariuszrunner Jaro1234 Jaro (944 niezalogowanych)
2 Posty
Mariusz7935
(Mariusz7935)
Początkujacy
Witajcie moi drodzy rodacy.
Przepraszam za brak Polskich znakow ale mam Holenderskiego laptopa
Do rzeczy, potrzebuje Osoby do pomocy w zakupie auta. Najlepiej aby taka osoba posiadala auto (musialaby mnie zabrac do miejsca zakupu auta, odleglosc to niecale 100km), potrafila porozumiec sie w jezyku Holenderskim, oraz co nieco wiedziala o autach lub sama kupowala auto w Holandii i ma jakies pojecie. Moja Aktualna lokalizacja to miasteczko Willemstad, wiec jesli jest ktos niedaleko, to bardzo prosze o kontakt. Nawet jesli nie znasz jezyka Holenderskiego, lub nie znasz sie na autach, to tez napisz bo w sumie to najwazniejszy dla mnie jest transport, poniewaz znam Angielski i jakos sobie poradzimy i bez Holenderskiego. Za poswiecony czas oraz za paliwo oczywiscie zaplace
Dziekuje za uwage i pozdrawiam
Zgłoś wpis
9 Postów
Jack ok
(Jackok)
Początkujacy
czesc.biegle mowie po angielsku jak wiekszosc holendrow.oferuje pomoc .Jestem mechanikiem i mam czas..pozdrawiam
Zgłoś wpis
2 Posty
Mariusz7935
(Mariusz7935)
Początkujacy
Jack2, A czy znalazlbys czas w sobote 17, lub poniedzialek 19 sierpnia? Nie wiem jeszcze kiedy dokladnie bo musze ustalic ze sprzedawca. Jak rozumiem, to jestes gdzies niedaleko i nie bedziesz mial problemu podjechac do miasteczka Willemstad pod Rotterdamem?
Zgłoś wpis


Bliżej nas