Mam pytanie do polskich prawników w Holandii.Czy jak potwierdziłem że advocaat podczasz rozwodu w Holandii tutaj bo ślub brał w Holandii działając na moją nie korzyść dokładnie nie składając do sądu od ostatnich 13miesiecy żadnych dokumentów kopii o które mnie prosił mam jakąś szansę aby unieważnić proces rozwodowy nie że chcę zatrzymać prawie była żonę ale tylko dlatego że MAMY TRZECH WSPANIAŁYCH SYNKÓW malutkich 2 3 i6 latek i od mają tego roku próbowałem zameldowacrdo joungbeschermimg że Matka biję dzieci na co złożył aangifte na policji ze zdjęciami całych posiniaczonyxhw pleckow i pupy a oni proboja zatuszować sprawę.Dlatego 2 tygodnie temu zmieniłem advocaata i nie chcę i nie mogę pozwolić aby sędzia sprawy blacho cały czas LEKCEWAŻYŁ BÓL MOICH CHŁOPCÓW.Szybko wyjaśnię.Rowodzimy się bo od 2.5roku ma innego Mężczyznę a ja byłem przez nią parę razy oskarżany fałszywie o okropne rzeczy na co MAMĘ od 6lipca tego roku pisma z Justietie że zostało wszystko umożone.Prosze o pomoc bo tu nie chodzi o mnie tylko o TRZECH WSPANIAŁYCH Chłopców którzy od 2 miesięcy nie widzieli już Tatusia a sędzia sprawy nie chcę nawet przyjąć dowodów świadczących o mishandeling ze strony Matki.Maja wpojone że Ojciec od samego początku jest będę i koniec!!! Pozdrawiam i czekam na odpowiedź gdzie mogę zgłosić takie rzeczy oprócz Policji.Groetjes Cezary