Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jakie macie hobby - Holandia

9 Postów
Tij Moja
(TyiJa)
Początkujacy
Ja lubię uprawiać sport broń boże oglądać czytac i uczyć się nowych rzeczy
Zgłoś wpis
1 Post
MargaretDorotes
(MargaretDorotes)
Początkujacy
Lubię też grać w gry online. Wolę ruletka-darmowa.pl/ ponieważ gra jest zabawna, interesująca, sprawdzona.
Zgłoś wpis
2 Posty
kirat
(kirat)
Początkujacy
Moje hobby jest bardzo nietypowe bo dla mnie jest to nauka języków obcych Kto normalny uczy się w wolnych dniach. A tak na serio to sprawia mi to dużo radochę. Teraz ogarniam gerund & infinitive: kiedy „to” a kiedy „ing”?. Muszę to na spokojnie ogarnąć bo bardzo często pojawia mi się problem z gramatyką .
Zgłoś wpis
1 Post
LandynCox
(LandynCox)
Początkujacy
Myślę, że wielu będzie wspierać moje hobby) Uwielbiam grać w gry online w wolnym czasie! Uwielbiam zanurzać się w świat gier, czerpać z tego przyjemność i opłacalne bonusy. Gram w KatsuBet od miesiąca i jak dotąd są to najlepsze gry, w jakie grałem. Zdradzę ci sekret, oto najbardziej dochodowe bonusy), jeśli chcesz, możemy spróbować zagrać razem.
Zgłoś wpis
1 Post
yamat5
(yamat5)
Początkujacy
Chcę teraz poświęcić więcej czasu na coś innego. Głównie gram w gry wideo, ale kupuję też gry planszowe, takie jak szachy i monopole. Mam też przyjaciela, który nauczy mnie D&D, i chcę chodzić do lokalnych miejsc z grami, aby być bardziej towarzyskim.
10.0.0.0.1 192.168.1.254
Chętnie posłucham, jak inni spędzają tam wolny czas i może dostanę jakieś fajne sugestie. Mieszkam w turystycznym miasteczku podobnym do vagas, ale mniejszym, więc nie ma wiele do roboty, jeśli nie lubisz hazardu lub klubów, więc ciężko jest być towarzyskim poza robieniem takich rzeczy, ale chcę robić wszystko, co jest tak naprawdę nie gry wideo.
Zgłoś wpis


Bliżej nas