Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Lotnisko w Charleroi - pytanie - Holandia


()
Początkujacy
Witam,czy parking strzezony dlugoterminowy na lotnisku w Charleroi jest tylko dla samochodów osobowych czy tez dla Dostawczych ?
Jesli ktoś wie byłabym wdzieczna za odpowiedz.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Z tego co się orientuję to dostawczy też można postawić.Ale szczerze bym ci radził przekalkulować czy to się opłaci.Tam słono każą sobie płacić.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wielkie dzięki,masz racje parkingi tam nie sa za tanie,juz sie dowiedziałam ze nie opłaca sie zostawiac tam auta.
pozd.
Zgłoś wpis
4 Posty
OOOOO >
(dookie)
Początkujacy
Witaj Karola, jak wnioskuję wiesz jakie są ceny parkingu na lotnisku Charleroi.
W przyszłym tygodniu lecę na kilka dni do polski i będę zmuszony właśnie tam zostawić samochód.
Chciałbym wiedzieć ile kosztuje parking na dobę samochodem osobowym.
dziękuję serdecznie za odpowiedź. pozdrawiam
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
Blondyn zrobił tak....

Przychodzi Blondyn do banku i mówi, że wylatuje na wakacje za granicę i prosi o kredyt w wysokości 300 euro na 2 tygodnie. Urzędnik prosi jego o przedstawienie jakiegoś zabezpieczenia pod pożyczkę. Blondyn wyjmuje kluczyki od Jaguara stojącego przed bankiem. Po sprawdzeniu wszystkiego, bank zgadza się na przyjęcie samochodu pod zastaw. Pracownik banku odbiera kluczyki i odprowadza samochód do podziemnego garażu w banku. Po 2 tygodniach Blondyn oddaje dług w wysokości 300 euro i odsetki 2,50 euro. Urzędnik bankowy mówi: "Cieszymy się z udanego interesu i mamy nadzieję, że wakacje się udały. Jednakże w czasie Pana nieobecności sprawdziliśmy, że jest Pan multimilionerem. Zastanawia nas, po co zawracał Pan sobie głowę pożyczką na 300 euro ?" Blondyn odpowiada:"A gdzie do diabła w Amsterdamie znalazłabym parking strzeżony dla Jaguara na 2 tygodnie za 2,50 euro ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie wiem dokładnie ile kosztuje parking,ale znajomi płacili za 3 lub 4 doby okolo 40 euro,mi sie juz sprawa wyjasniła bo ja bym miała zostawic samochód na 2 tyg.takze jak usłyszałam ile zapłacili znajomi za osobówke to nie chce myślec ile my bysmy zopłacili za zostawienie dostawczaka.
pozdrawiam
Zgłoś wpis
4 Posty
OOOOO >
(dookie)
Początkujacy
dzieki za informacje. ja chce zostawić autko na 5 dni, ale chyba poszukam innego rozwiązania.
szkoda płacić 50€ za parking, kiedy za bilet na samolot do wrocławia i z powrotem zapłaciłem 18€.
pozdrawiam
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Biohazard hahahaNo ale to sie nazywa inteligencja
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
dookie jak nie chcesz zostawic auta na lotnisku to mozesz zadzwonic do osób ktorzy sie ogłaszaja ze zawiozą na lotnisko i pózniej Cie odbiorą z lotniska,ja tak własnie zrobie,nam gość powiedział z Gent na lotnisko 25 euro,takze w moim przypadku bardziej sie to opłaca niz zostawic auto na 2 tyg na lotnisku.
Zgłoś wpis
4 Posty
OOOOO >
(dookie)
Początkujacy
W sumie to wolałbym zostawić auto na lotnisku bo nie chciałem zawracać głowy znajomym żeby mnie zawozili i ponownie przyjeżdżali po mnie, ale problem się rozwiązał bo kolega sam zaproponował że mnie zawiezie.
W innym przypadku z pewnością rozważyłbym rozwiązanie które proponujesz.
Tak że dziękuję za wszystko i powodzenia.
Zgłoś wpis


Bliżej nas