Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Co mi przysługuje w ciąży w Holandii - Holandia

Czytali temat:
Arczi Asterix Radzio86 Kopenik Elwira78 N2 People Justyna2203 Jedrus Zak (635 niezalogowanych)
2 Posty
Elwira78
(Elwira78)
Początkujacy
Witam bardzo proszę o pomoc, mieszkam w Holandii z moim partnerem on jest już tu wiele lat i ma stały pobyt i stałe numery ja jestem krócej i mam tylko tymczasowe numery ponieważ pracowałam przez agecje pracy, ale teraz okazało się że jestem w ciąży, proszę może ktoś wie na co mogę liczyć i co mi się należy w Holandii jak jestem w ciąży i nie jestem w związku małżeńskim z ojcem dziecka ale razem mieszkamy. Dziękuję za pomoc
Zgłoś wpis
2 Posty
Elwira78
(Elwira78)
Początkujacy
Elwira78 napisał:
Witam bardzo proszę o pomoc, mieszkam w Holandii z moim partnerem on jest już tu wiele lat i ma stały pobyt i stałe numery ja jestem krócej i mam tylko tymczasowe numery ponieważ pracowałam przez agecje pracy, ale teraz okazało się że jestem w ciąży, proszę może ktoś wie na co mogę liczyć i co mi się należy w Holandii jak jestem w ciąży i nie jestem w związku małżeńskim z ojcem dziecka ale razem mieszkamy. Dziękuję za pomoc
Zgłoś wpis


Bliżej nas