Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Komiksy po niderlandzku - Holandia

Czytali temat:
marcin law Luka31p1 Mirek55 M. S Magdalena Dąbrowska FeryBouwman 30szczuply (679 niezalogowanych)
1 Post
Magdalena Dąbrowska
(MagdalenaD)
Początkujacy
Poszukuję pomocy w zakupie 3-5 komiksów z Kaczorem Donaldem w języku niderlandzkim (z wysyłką do Polski). Moje dziecko uczy się języka, a w planach jest przeprowadzka na stałe. Jest ich niby pełno na stronie: www.bol.com/nl/nl/s/?searchtext=Donald+Duck+pocket ale - na ile rozumiem - bez możliwości wysyłki do Polski.
Oczywiście jeżeli ktoś z Państwa może mi podpowiedzieć, jak to załatwić internetowo, to także będę wdzięczna.
A może ktoś przed mikołajkami wybiera się do Polski i mógłby przywieźć? Ja niestety w ciągu najbliższych kilku miesięcy nie planuję wyjazdu z Polski, a wcześniej o tym nie pomyślałam.
Chętnie kupię choćby używane. Jeżeli ktoś orientuje się w kosztach wysyłki z Holandii do Polski to także poproszę o info.
Magda
Zgłoś wpis
17 Postów
Luka31p1
(Luka31p1)
Bywalec
Mam 5 numerów
Zgłoś wpis


Bliżej nas