certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny
Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą uzależnień oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji.


Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Pracuję z osobami mającymi trudności, które wynikają nadużywania alkoholu oraz innych substancji psychoaktywnych. Udzielam wsparcia bliskim osób uzależnionych oraz ofiarom przemocy. Zajmuję się pomocą osobom doświadczającym trudności w relacjach z innymi oraz przeżywającymi stratę (w tym żałobę).


Prowadzę także terapię:


- depresji i innych zaburzeń nastroju


- zaburzeń lękowych


- zaburzeń osobowości


- bezsenności


W swojej pracy bazuję na klasycznym podejściu poznawczo-behawioralnym, oraz wykorzystuję elementy Dialogu Motywującego oraz Terapii Akceptacji i Zaangażowania. Swoją pracę poddaję stałej superwizji. Prywatnie jestem mamą i żoną, a moją prawdziwą pasją jest poznawanie drugiego człowieka . Pracuję z osobami dorosłymi, zarówno indywidualnie, jak i grupowo.





Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy na naszą stronę internetową www.polscypsycholodzy.eu lub pod numerem +48 502 622 953 (zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem whatsappa)