Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Urządzanie sypialni - Holandia

Czytali temat:
Julia2344 fami MarcelaNL MilenaMiglanc (758 niezalogowanych)
1 Post
fami
(fami)
Początkujacy
Jakie macie swoje sposoby na to aby w szybki i prosty sposób zmienić aranżację w salonie czy sypialni? Już mocno znudziły mi się nasze wnętrza, chciałabym nadać sypialni nieco inny bardziej przytulny i romantyczny charakter. tak przeglądam póki co blog budowadomu24.pl/przytulna-sypialnia-kilka-waznych-rozwiazan/ i i szukam inspiracji a wy co polecacie zmienić w pierwszej kolejności?
Zgłoś wpis
1 Post
cieholender
(cieholender)
Początkujacy
U mnie najlepszą decyzją w sypialni było nowe, duże łóżko, odpowiedni materac (testowałem kilkanaście, w tym takie z IKEI, które zupełnie mi nie podpasowały - dopiero któraś z kolei próba okazała się strzałem w dziesiątkę). Do tego zamówiłem kilka poduszek i sprawdziłem, która najbardziej mi odpowiada (najlepiej tutaj wypadła ergonomiczna z Jyska). To naprawdę robi robotę, a Twój sen jest kluczowy dla wszystkiego innego i całego funkcjonowania organizmu. Z rzeczy „przyjemniejszych”, zrobiłem na szerokość całej ściany pluszowy zagłówek - wygląda pięknie i jest praktyczny, chociaż trzeba raz w tygodniu zetrzeć kurz, bo jednak zbiera.

Nie wiem, czy o takie podpowiedzi Ci chodziło, ale mam nadzieję, że skorzystasz Jeżeli chcesz wiedzieć więcej typowo o aranżacji to warto zajrzeć na kb.pl/porady/sypialnie-_c/ - tam mają bardzo dużo inspiracji.
Zgłoś wpis
3 Posty
MilenaMiglanc
(MilenaMiglanc)
Początkujacy
Jak meble to tylko z drewna
Zgłoś wpis


Bliżej nas