Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ważne pytanie - Holandia

Czytali temat:
lu ki slawek lewandowski Jack Jack Grzesiuu24 --- XxpatrykxX Nazwisko Kamil @@ Katarzyna Gocałek (587 niezalogowanych)
1 Post
Katarzyna Gocałek
(Katarzynkaa1100)
Początkujacy
Dzień dobry proszę o odpowiedź, jeśli ma się umowę holenderską a chce się wyjechać na odwyk do Polski czy można to jakoś załatwić żeby mieć wypłacane L4 przez ten czas ?
Zgłoś wpis
6 Postów
slawek lewandowski
(slawek1972aalsmeer)
Początkujacy
przyjedż do mnie, zapraszamy, jestem na chorobowym więc jestem w domu, uwierz że zrobisz sobie taki odwyk jak nawet nie marzyłaś, mając do wyboru piękny sex a inne używki, nie wierzę że wybierzesz używki , serio piszę, odezwij się, naprawdę pomogę
Zgłoś wpis
1 Post
Jack Jack
(ProSkills)
Początkujacy
Priv
Zgłoś wpis
2 Posty
XxpatrykxX Nazwisko
(XxpatrykxX)
Początkujacy
Oczywiście że się zalicza, ale tylko w okresie od maja do września. W szczególności lipiec i sierpień to takie miesiące gdzie honorują w Holandii odwyki, pogrzeby i wiele innych nieszczęść. Wystarczy wyjechać i po polsku wysłać wszystkie papiery do biura oni mają obowiązek to sobie przetlumaczyc
Zgłoś wpis


Bliżej nas