Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nauka języka niderlandzkiego (Apeldoorn) - Holandia

1 Post
Adam Matuszewski
(adacho39)
Początkujacy
Witam wszystkich
Szukam szkoły dla obcokrajowców z nauką języka niderlandzkiego w Apeldoorn lub okolicach. Znalazłem coś na googlach niestety wszystko jest po holendersku, a ja mam zamiar dopiero się uczyć tego języka. Będę wdzięczny za wszystkie informacje na ten temat
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
www.apeldoorn.nl/smartsite.dws?id=105608 tutaj masz na temat inburgering w Twojej gminie, nie przetlumacze Ci tego bo by mi to wieki zajelo, ale mysle, ze najwazniejsze rzeczy uda Ci sie wylapac, jak nie to sprobuj to translatora wrzucic (translate.google.nl/#)
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sus, twoja uczynnosc jest wrecz porazajaca , gdyby nie to, ze sie czepiasz , bylbym sklonny pomyslec, iz milo jest , ze zagladasz na te forum, ale rozsadek podpowiada mi , ze to chyba jednak pospolite ADHD i aandacht trekken.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
I tak zle - i tak niedobrze.

Polakowi nie dogodzisz .
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
Ze tak ladnie sie zapytam- o ch*j Ci chodzi? Jaki masz problem z moim powyzszym postem? Idz sie zajmij soba, a moja uczynnosc zostaw mnie
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Adamm napisał:
Sus, twoja uczynnosc jest wrecz porazajaca , gdyby nie to, ze sie czepiasz , bylbym sklonny pomyslec, iz milo jest , ze zagladasz na te forum, ale rozsadek podpowiada mi , ze to chyba jednak pospolite ADHD i aandacht trekken.
Pozdrawiam


Popieram
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Tjongejonge, translate google?...
Toz to skarbnica pomyslow dla kabaretu!

"ja ciebie witam do holandia i prosie"

Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
Viooltje napisał:
Tjongejonge, translate google?...
Toz to skarbnica pomyslow dla kabaretu!

"ja ciebie witam do holandia i prosie"



Dokladnie
Viooltje
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
Viooltje napisał:
Tjongejonge, translate google?...
Toz to skarbnica pomyslow dla kabaretu!

"ja ciebie witam do holandia i prosie"



Nie radze tym translatorem tlumaczyc np CV a potem go gdzie s wysylac. Zreszta jesli ktos w ogole nie zna jezyka to nawet slownik mu nie pomoze (bedzie potem Ik werken... itd bo skad ma znac persoonsvorm?).

Chodzilo mi o to, ze jesli tlumaczy sam dla siebie to moze ten translator pomoze mu zrozumiec najwazniejsze zwroty, informacje.
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Jak ktoś ma ochotę uczyć się podstawowych zwrotów to zapraszam do odwiedzenia
www.taalklas.nl bardzo fajna stronka , należy wpisać nick i zapamiętać potem hasło z cyferek to jak ktoś by nie przeszedł całego w jedno popołudnie można potem spokojnie wrócić jak by ktoś rozkładał naukę na raty
Zgłoś wpis


Bliżej nas