Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Podroze itd - Holandia

3 Posty
artur k
(godik 1)
Początkujacy
Witam
Szukam ludzi ktorzy uprawiaja ciekawe sporty,lubia podrozowac,maja fajne zainteresowania.Zawsze ekipka jest cos latwiej zorganizowac.Pozdr....
Zgłoś wpis
1 Post
michal kupis
(altec)
Początkujacy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja sie pisze na jakis wypad...o ile to nie koliduje z moim grafikiem....mam nadzieje ,ze w niedlugiej przyszlosci bede bardziej elastyczna Pozdrowionka
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Do Japonii poproszeJest ktos chetny
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn napisał:
Do Japonii poproszeJest ktos chetny

bylem fajny kraj
tygrys
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
JA TEZ PISZE SIE NA ROZNE GLUPOTY HYHYHYHY
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja tez sie pisze!! Jestem tu nowy, pozdrawiam wszytskich rodakow
Zgłoś wpis
4 Posty
ANDAIN AAA
(andain)
Początkujacy
Hej...jesli kogos to interesuje jedziemy ekipa 6 maja do kazania a pozniej na sirm...bedziemy probowac przeprawic sie kaytaraszunusow..do uzania...jest to jedna z ciezszych rzek ...splyw bedzie trwal okolo 8 dni..plyniemy w piankach TRhnu...po 6 godzin...2 odpoczynek..dystans 940km...osoby chetne z doswiadczeniem z SRFF/SARR lub MasterGlob zapraszam...

Nastepnie 2 lipca RACEtour Lurr...sprobujemy polaczyc to z paraglajtem...wtajemniczeni kumaja czacze...

Ostatnia na razie propozycja 24 lipca COM BACK TO PRIDE...gala ROCK na Arubie..turniej 4 dniowy MMA...

Jezdzimy stala ekipa..ale ludzi z doswiadczeniem i obeznanych w tresci zapraszam...

pozdrawiam..
Zgłoś wpis


Bliżej nas