Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Szydełko (4349 niezalogowanych)

()
Początkujacy
chcialbym zaprosic kilka osob
nie wiem czy wszyscy beda mogli dotrzec
20-30 osob
skontaktuje sie z wami telefonicznie to pogadamy
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
MNICH79 napisał:
KURCZE MAM MALY PROBLEM WSK PADLA A SKUTEREM 50CM TO WIOCHA I CHYBA NIE DOCIAGNIE JAK PRZYJADE WIESNIACKIM PICK UP-EM TO CHYBA MNIE NIKT NIE WYGONI,,,,,,????????
e tam WueSKi zawsze padały,ale za to śmigłowce robią dobre, możesz pośmigać na nich spokojnie MNICHU
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Taras ty jestes organizatorem ???
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
wiedźma napisał:
MNICH79 napisał:
KURCZE MAM MALY PROBLEM WSK PADLA A SKUTEREM 50CM TO WIOCHA I CHYBA NIE DOCIAGNIE JAK PRZYJADE WIESNIACKIM PICK UP-EM TO CHYBA MNIE NIKT NIE WYGONI,,,,,,????????
e tam WueS
Ki zawsze padały,ale za to śmigłowce robią dobre, możesz pośmigać na nich spokojnie MNICHU
JA NIC O SMIGLOWCACH NIE PISALEM
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MNICH79 napisał:
wiedźma napisał:
MNICH79 napisał:
KURCZE MAM MALY PROBLEM WSK PADLA A SKUTEREM 50CM TO WIOCHA I CHYBA NIE DOCIAGNIE JAK PRZYJADE WIESNIACKIM PICK UP-EM TO CHYBA MNIE NIKT NIE WYGONI,,,,,,????????
e tam WueS
Ki zawsze padały,ale za to śmigłowce robią dobre, możesz pośmigać na nich spokojnie MNICHU
JA NIC O SMIGLOWCACH NIE PISALEM




i za to cie lubie mnichu
mam nadzieje ze przyjedziesz tym pick-upem
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
przyjade na pewno tylko jak ty przyjedziesz w trzydziestu to mi wpierdol spuscicie na wszelki wypadek wezme ze soba poniemiecki helm
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MNICH79 napisał:
przyjade na pewno tylko jak ty przyjedziesz w trzydziestu to mi wpierdol spuscicie na wszelki wypadek wezme ze soba poniemiecki helm

no cos ty mnichu !!!!
nie wiem czy wszyscy beda
ja odpowiadam za siebie!!!!!!
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
wiedźma napisał:
szkoda ze tak daleko normalnie wiedzmato bym cie podrzucil na ten zlot ale pozniej konkubina wydrapala by mi oczy a kobieta w szostym miesiacu ciazy jest gorsza od rannego tygrysa
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MNICH79 napisał:
wiedźma napisał:
szkoda ze tak daleko normalnie wiedzmato bym cie podrzucil na ten zlot ale pozniej konkubina wydrapala by mi oczy a kobieta w szostym miesiacu ciazy jest gorsza od rannego tygrysa


powiem ci mnichu ze ja to moge zalatwic
bo moja zona nie jest w ciazy
i chetnie bym poznal wiedzme
ale nie wiem czy wiedzma by chciala
Pani Wiedzmo......????
co Pani na to ????
Zgłoś wpis


Bliżej nas