Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sensation White 2010 - Holandia

750 Postów
Latający Holender
Jestem ciekaw kto sie jeszcze wybiera na ta impreze z zalogowanych tu osob????Pozdrowki
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
No nieee Na pewno ktos jedzie..Ale mysle ze malo kto wchodzi na forum z imprezowiczowpozdro!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn!
Mozesz na mnie liczyc! Bede na pewno. Milego weekendu zycze. Toppi
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Tak bylo rok temuGdzies miedzy 4.10min a 4.17 nawet mnie chapnela kamerka Rowniez zycze milego weekendu
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sensation White RULES!!! Rewelacja. Kiss Toppi
Zgłoś wpis
22 Posty

()
Bywalec
Blondyn ja bym na to jechał. Tylko musiałbyś mi powiedzieć kiedy to będzie i gdzie można bilety kupić oraz czy będą jeszcze bilety w dniu imprezy, żeby po to specjalnie nie jechać
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Damian to bedzie 3 lipca w Amsterdamie Arena A.Bilety hmm..ciezko z tym juz jest,bys musial poszukac na necie np.na marktplaast.nl moze jeszcze cos znajdziesz
Zgłoś wpis
22 Posty

()
Bywalec
Oki. Dzięki blondyn za pomoc. Może się trafimy na miejscu. Ja będę działać w tym tygodniu z tymi biletami no i jakąś grupkę muszę zebrać bo sam tam nie pojadę
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Jak tam Damian zalatwiles cos??
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
White to spektakularna impreza, z pewnoscia, ale ta muza i te biale wdzianka kojarza mi sie z impreza dla pedalow. Okropnosc.
Zgłoś wpis


Bliżej nas