Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

czy ktos jest aktywny sportowo w Holandi? - Holandia

Czytali temat:
Marek Marek ziomin klaudiam onelove (1889 niezalogowanych)

()
Początkujacy
jak tam ze sportowym duchem polakow za granica?

czy tylko robota sie liczy...

ja jestem aktywna w dobrym holenderskim klubie koszykarskim . szkoda tylko ze jestem jedyna polka

A TY ?
Zgłoś wpis
4 Posty

()
Początkujacy
Od 2004r. uprawiam tenis ziemny i gram zawody oraz różne turnieje na poziomie regionalnym, raz na tydzień lekcje tenisa, poza tym pływanlia. Teraz jestem w ciąży więc do stycznia mam przerwę. Czy tylko robota się liczy? Napewno nie! Wyznaję zasadę 'Werken en regelmatig leuke dingen doen' .
Zgłoś wpis
41 Postów
Kaska P.
(Ivette)
Bywalec
rowerowo chyba najbardziej jestem aktywna - nie nadaje sie do gier zespolowych (chyba ze jako kibic), zbyt indywidualna dusza ze mnie.
a poza tym basen - choc mi teraz basenu w poblizu brakuje...
z osiagniec sportowych to moge sie pochwalic dyplomem plywackim, ktory wlasnie tu w NL swego czasu zrobilam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Raczej nie ma zbytnio czasu. Tylko codzienny jogging, rowerek i plywanie...ale to juz zawsze cos, prawda? Pozdrawiam
Zgłoś wpis
1 Post
Początkujacy
silownia
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja jestem bardzo aktywna jesli chodzi o fitness... Kilka lat temu Health City wyszkolilo mnie na instruktora... pozostalo to jednak wspomnieniem i zajmuje sie czyms innym. Fitness to rekreacja. Obecnie kupilam latawiec do kitesurfen i zaczyna to byc moim (naszym) nowym hobby Rower w Holandii to podstawowy standard, rolki od czasu do czasu. Znajdzie sie rowniez chwilka na basen. Bylam w reprezantacji polski w triathlonie... po powaznych kontuzjach musialam zwolnic tempo.
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
KTO ZYJE TYLKO PRACA TEN TRACI ZYCIE NIE WIEM JAK W HOLANDI ALE U NAS W BELGII MY POLACY JESTESMY DOSC AKTYWNI FIZYCZNIE A TAK SERIO ROLKI ROWER BASEN SILOWNIA WSPINACZKA I HULAJNOGA
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
noo.... to sie przekonalam ze nie wazne gdzie jestesmy,dbamy o nasza kondycje i to ...jest bardzo pozytywne.
milo bylo mi czytac wasze wypowiedzi
Zgłoś wpis
2 Posty
Andrzej Rówiński
(AndrzejRowinski)
Początkujacy
Hej, gram też w tenisa od kilku lat tyle że amatorsko, szukam ludzi chętnych do gry w tenisa w Holandii a nie mam z kim tutaj pograć , z jakiej miejscowosci jesteś jeżeli wolno wiedzieć
Zgłoś wpis


Bliżej nas