Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Apartament lub domek (okolice Leiderdorp) - Holandia

18 Postów
Lukasz W
(aames)
Bywalec
Pozwoliłem sobie powielić pytanie, które zadałem w moim wątku http://www.mojaniderlandia.pl/forum/view/praca_i_pieniadze/13537/przeprowadzka_do_holandii.html. Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi,

...a pytanie jest z kategorii mieszkaniowej

Czy ktoś z Was zna Leiderdorp, Rijswik? Czy to przyjemne miasteczka?

Tak w ogóle już z kilku źródeł słyszałem, że Holandia ma deficyt mieszkaniowy i zastanawiam się jak to jest w rzeczywistości. Czy faktycznie tak trudno szuka się mieszkania/domku? Czy kwota €700-€900 jest wystarczająca na wynajęcie jakiegoś przyjemnego lokum(ideałem byłby domek z małym ogródkiem).

Może moglibyście polecić jakieś miejsce godne uwagi, tak by mieszkało się spokojnie i przyjemnie. Nie lubimy dużych, zatłoczonych miast, ale też nie chcielibyśmy mieszkać z dala od cywilizacji.
Po prostu małe przyjemne miasteczko ze sklepami, łatwym dostępem do autostrady. Fajnie gdyby było blisko morza.

Dzięki, pozdrawiam!
Zgłoś wpis
18 Postów
Lukasz W
(aames)
Bywalec
Naprawdę nikt nic nie wie o tych miasteczkach? Chodzi nam o jakiekolwiek informacje które pomogą nam rozpocząć poszukiwania, a nie jest to proste jeśli mieszka się w innym kraju.
Każda rada od osób które żyją tam na miejscu będzie naprawdę cenna.

Dzięki!
Zgłoś wpis


Bliżej nas