Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

www.muzycznastacja.com.pl - Holandia

2 Posty
Początkujacy
Zapraszam serdecznie do sluchania radio muzyczna stacja gramy na kanalach disco polo i club mix ,prezenterzy tego radia dokladaja wszelkich staran by sluchacze spedzili milo czas z radiem ,wejdz posluchaj i zostan naszym sluchaczem ,gramy 24 H na dobe przez 7 dni w tygodniu
www.muzycznastacja.com.pl Zapraszam serdecznie

Sebastian
Zgłoś wpis
1 Post

()
Początkujacy
Wybaczcie, ale odnoszę nieodparte wrażenie, że "Polonia" musi się równać "Disco Polo" (tak wynika z opisu na stronie stacji).
Czy gracie też coś innego? Podejrzewam, że większość tu zaglądających preferuje jednak coś innego/ambitniejszego
Mam nadzieję, że nie odbierzecie tego jako atak lecz zachętę do rozszerzenia oferty
Zgłoś wpis
10 Postów

()
Bywalec
mRqS napisał:
Wybaczcie, ale odnoszę nieodparte wrażenie, że "Polonia" musi się równać "Disco Polo" (tak wynika z opisu na stronie stacji).
Czy gracie też coś innego? Podejrzewam, że większość tu zaglądających preferuje jednak coś innego/ambitniejszego
Mam nadzieję, że nie odbierzecie tego jako atak lecz zachętę do rozszerzenia oferty



polecam ci wiec odwiedziny na " target="_blank" rel="nofollow" >www.raven-radio.net
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
belpol napisał:
Zapraszam serdecznie do sluchania radio muzyczna stacja gramy na kanalach disco polo i club mix ,prezenterzy tego radia dokladaja wszelkich staran by sluchacze spedzili milo czas z radiem ,wejdz posluchaj i zostan naszym sluchaczem ,gramy 24 H na dobe przez 7 dni w tygodniu
www.muzycznastacja.com.pl Zapraszam serdecznie

Sebastian

wybacz sebastianie ale nie znalazłem tam dla siebie nic ciekawego
Zgłoś wpis


Bliżej nas