Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
43 Posty
Bywalec
jezeli poszukasz to zawsze znajdziesz kogos ciekawego czy na MN czy to na hijves lub facebook.Duza czesc polakuw zyjacych tu uzywa tylko jezyka ojczystego wiec odpowiedz nasowa sie sama.
Is dat niet so?
groeten
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Hijves ogolnie jak dla mnie kaszana wole FB
Zgłoś wpis
20 Postów
komen tator
(komentator)
Bywalec
Hyves

hyves.nl/
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
WItam Witam
Ja moge tylko powiedziec tak ze bez Hyves niewiem jak by to bylo...hmmmmm
Wszyscy moi znajomi Holenderscy sa tam i co dziennie wymieniamy sie codziennymi zdarzeniami
Jest tez pare zeczy ktore sa bardzo fajne naprzklad w ikonie HOME masz jakby dziennik na zywo
czyli co jak i kiedy i u kogo sie zdarzylo.
Rowniez dawanie RESPECTu jest bardzo fajne (tego brakuje mi naprzyklad tutaj czy na nk).
Oczywiscie musisz miec taka potrzebe ,zalezy wszystko od tego jaki jest twoj punkt wyjscia tutaj
Mieszkasz na stale ,tylko do bracy,moze tylko na przygode tymczaswa najperw to musisz dal siebie utanowic.
Ja uzywam to w ten sposob ze mam NK dla znajomych w Polsce,Hyves dla Holederskiego groma no i MN dla Poloni w Holandii
Moze jeszcze jest wiecej stron ale mi osobiscie to wystarcza haha
bo innaczej zajoba dostane

Czyli stwierdzajac to razem:
Koniecznie porzebny dla rozwoju spolecznego z Holandrami w Holandii !!!(sociale contacten)
pozdr.
Patboy
Zgłoś wpis


Bliżej nas