Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wędkarstwo - Holandia

Czytali temat:
Michał S. Michal Nowotnik Marzena Mariusz Dziewiątka (2677 niezalogowanych)
21 Postów
marek cabaj
(zaczepny)
Bywalec
1.Wie ktoś może gdzie w okolicach nulandu można pojechać na rybki? nap. na okonia.Bardzo prosze o informacje,jeśli ktoś zna fajne miejsca na rybki
Zgłoś wpis
1 Post
Adrian Adamczyk
(mecenasex)
Początkujacy
zobacz tutaj forum.ryby.nl/index.php i zadaj to pytanie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Chlopie nie rób z siebie durnia......cała Holandia na wodzie-a Ty takie pytania zadajesz?Może podpowiedzieć gdzie wieczorem papier do dupy kupić?
Ja pierdole.......no żal.pl
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Hej Bziku,
jak sie baranie jeden na wedkarstwie nie znasz to k... won na forum damskie ciuszki jelopie.
Ja lowie w Holandii pstragi na muszke to moze wiesz gdzie to jest, albo gdzie zlowic okonia na 30 cm, jak jestes taki cwaniak to czekam na zdjecia, mam nadzieje ze taki pajac jak ty cos jeszcze zlowil oprocz gowna w klozecie, ale naszczescie wiesz gdzie papier kupic.

Pozdrawiam wszystkich lubiacych ten sport.. i sorki ale na forum jak ktos zadaje pytanie to znaczy ze chyba nie zna odpowiedzi wiec jezeli nie mozesz pomoc to lepiej nie pisz nic !
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jak swiat swiatem ryby lowi sie w wodzie i nie ma k... innej opci
a im glowa dalej od ogona tym ryba starsza ot i cale wedkarstwo
wiec powinienes kolego udac sie nad jakis akwen wodny
Zgłoś wpis

()
Początkujacy


Polecam, krystalicznie czysta woda 40m glebokosci, ja wedkuje ale jak ktos lubi nurkowac to to jest raj.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy


kanal w Monster 2009r szczupak 110cm.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Lowie zawsze z synem, ale to on zawsze wyciaga a ja robie zdjecia, rok 2010 2 szczupaki 120cm karp 15 kilo, super sezon.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja pierd....
to ja zajze na te damskie ciuszki
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Cztery lata temu wybralem sie z synem na rybki w miejscowosci Honselersdijk kolo FolraHoland, male jeziorko, oczywiscie mialem mu pokazac jak sie karpie lowi, siedzimy jakas godzinke i nic a ten nagle wedke podrywa i zacina, sygnalizator sie zepsul i tylko szczytowka latala jak zwariowana wiec zaciol, po 45 minutach blagal mnie zebym go zmienil bo juz nie da rady, a ja zrobilem tylko pare krokow do tylu i czekalem na rybke !!! po 60 minutach wielkiej meczarni znalazl sie w podbieraku 95 cm wielki grubas szkodz ze wagi nie wzielismy, to byl nasz rekord do tej pory, ale kto wie to bylo 4 lata temu a on dalej plywa, my nigdy nic nie bierzemy do domu, wszystko wraca do wody...
Zgłoś wpis


Bliżej nas