Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Horn1978 Ch. (7609 niezalogowanych)
21 Postów
Gewoon Niemand
(niemand)
Bywalec
dzis Wenus probuje swych sil z zacmieniem, ale jest za malenki i bedzie to tylko tranzyt..
Szkoda ze golym okiem niewidac.. nastepny ponoc za ok 105 lat..
zmianynaziemi.pl/wiadomosc/tranzyt-wenus...ka-okazja-za-105-lat
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Viooltje napisał:
Dżizas, Ragusek, aż się poplułam!

Jako przeciętny użytkownik internetu też szukam, a jakże!

Tu film na temat historii Ziemi. Jak dla mnie - fantastyczny!



Bo ja naprawdę i od bardzo dawna szczerze nie wierzę w kreacjonizm...

Szukaj a znajdziesz... ;p Do tego pije, każdy ma własną teorie i niech tak zostanie.

Grunt by ludzie się nie zabijali o takie pierdoły jak "mój bóg jest lepszy od twojego"...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Niemand, pogoda do d*py, chmurzyska paskudne i nic nie widać. Za 105 lat raczej mi się nie uda.
Shiiit.

Ragusek, o to właśnie chodzi!
Aż się rozmarzyłam... Gdyby tak w ogóle odrzucić wszelkie zabobony... ach, jaki świat byłby piękny!
Zgłoś wpis
21 Postów
Gewoon Niemand
(niemand)
Bywalec
niom, szkoda.

... wlasnie , odrzucmy wszystkie zabobony i zajmijmy sie tym co tak naprawde do nas nalezy. Tylko wlasciwie jaka jest rola czlowieka na ziemi..
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Rolą człowieka na ziemi jest prokreacja. Nie ważne czy to planeta, bakteria, czy homo sapiens z sapiensem lub bez - grunt to ciągnąć wózek przetrwania dalej... Pomijam fakt, że troszke się ludzkość puściła z łańcucha i przy okazji ziemia została zdewastowana, wraz z wieloma gatunkami flory i fauny... No cóż mamy coś z bakterii...

Reszta w życiu człowieka to dodatki, bez których się przyszło i bez których się odejdzie... Poza pamięcią w sercach innych...
Zgłoś wpis
21 Postów
Gewoon Niemand
(niemand)
Bywalec
"Pomijam fakt, że troszke się ludzkość puściła z łańcucha i przy okazji ziemia została zdewastowana" Bardzo ladnie ubrane w slowa. Jak mi jeszcze wyjasnisz dlaczego tak sie stalo (dzieje).... Z tymi bakteriami tez mi sie podoba. Zauwazylem jacy mali jestesmy(ludzie). Dla innych cywilizacji pozaziemskich moze faktycznie jestesmy spostrzegani jako bakterie na rozkladajacym sie jablku.
Zgłoś wpis
5 Postów
Początkujacy
Poczytajcie o teorii multi wszechświatów i wędrówce dusz, dużo wyjaśnia i stawia wiele pytań
Zgłoś wpis
21 Postów
Gewoon Niemand
(niemand)
Bywalec
zapodaj jakis ciekawy link przyjacielu. Albo zarzuc jakim haslem..
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Juz prymitywne pierwotne ludy tworzyly mity i legendy to zastanawiajace, ze w niektore z nich wierzy sie do dzisiaj.
Do dzis niestety nikt nie moze odpowiedziec na pytanie, co robil wielki stworca zanim stworzyl ziemie?
Pewnie odpoczywal ....przed robota.
Zgłoś wpis
21 Postów
Gewoon Niemand
(niemand)
Bywalec
a czytales wczesniejsze posty przyjacielu?
Zgłoś wpis


Bliżej nas