Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

"Pomoc dla matki porwanego dziecka" - Holandia


()
Początkujacy
Cytat wiadomosci ktora pojawila sie na mojej grupie: 'Biznes Holandia' na portalu GL. (url: www.goldenline.pl/forum/2443418/pomoc-dl...i-porwanego-dziecka)

"Witam,

mam na imie Barbara.
Jestem matka porwanego 05 listopada 2010 roku 3,5 letniego Jean Paulka:

interwencja.interia.pl/news?inf=1556836

tvs.pl/31279,probuje_odzyskac_syna_ktorego_...

tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/m...

Moj synek zostal porwany przez mojego bylego partnera za pomoca wynajetych przez niego ludzi. Dopiero 25 maja 2011 roku do Prokuratury Holenderskiej wplynely nakazy sciagnia z Prokuratury Polskiej.

Minelo pol roku, w lutym synek zostal odnaleziony. Od tej pory widuje go przez godzine tygodniowo, poniewaz Panstwo holenderskie czekalo na przeslanie dokumentacji z Polski.

Ze wzgledu na toczace sie sprawy sadowe: karne i cywilne jestem strasznie wykonczona fizycznie i psychicznie, a moj synus prosi i blaga bym zabrala go do domu.

Umozliwic mi to moze sprawa apelacyjna prawa karnego w zwiazku ze sciganiem z urzedu przeslanym z Polski.

Sparaw ta kosztuje mnie 1500 E, poniewaz nie mam juz prawa do dofinansowania.

Uzbieralam juz 300 E, jesli ktos moglby mi pomoc, bardzo prosze o wsparcie. Jak bedzie trezba, przesle dokumntacje potwierdzajaca moje wydatki oraz koszt sprawy apelacyjnej.

Bardzo niezrecznie jest mi pisac tego maila, nigdy nie bylam w takiej sytuacji, nigdy nie przypuszczalam,ze bede musiala prosic obcych ludzi o pieniadze,
bardzo Was przepraszam i prosze o zrozumienie,

Barbara Anna."
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Hey mgh, jakoś mi ta informacja umknęła.

Znam sprawę. Generalnie jest tak, jak mówi matka dziecka (z małymi przekolorowaniami).
Jest tam sporo smrodu z pogranicza; prawo - bezprawie, jak też emocjonalnych up's-down's.
Nic więcej nie mogę powiedzieć, bo jeszcze toczy się postępowanie.

Smutna rzeczywistość.
Mam nadzieję, że znajdzie sie więcej osób, które choć odrobinę pomogą finansowo?...

Pozdrowionka.
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
może niech wrzuci numer konta a później rozesłać to po innych stronkach internetowych
Życzę szybkiego powrotu Pani Synka do domu Polskiego
Zgłoś wpis


Bliżej nas