Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
2 Posty
BartoszMoczydlowski
(BartoszMoczydlowski)
Początkujacy
BartoszMoczydlowski napisał:
500
Zgłoś wpis
1 Post
Pawel bednarski
(Pawel bednarski)
Początkujacy
Witam potrzebuje pozyczke w wysokosci 1000e na rozwiniecie dzialalnosci w holandii
Zgłoś wpis
1 Post
Aleksandra Waligórska
(AleksandraWaligorska)
Początkujacy
na jakich warunkach pożyczka?
Zgłoś wpis
2 Posty
Byszkoni20
(Byszkoni20)
Początkujacy
Ja otrzymalem pozyczke od pana Zbyszka . Jedyne co musialem wplacic 30 e na konto zeby mnie zweryfikowal i ta kwota zostala przeznaczona na kuriera ktory po 3 dniach przywiozl mi 2 umowy do podpisania i kurier wyplacil mi gotowke po podpisaniu i zalaczeniu ksero dowodu . Bylam zadowolony juz splacilam i polecam mi polecila kolezanka . Pozycze mialem 1000e a oddalem w 2 mies zodsetkami wyszlo 1170e
To bylo pol roku temu email dopana zbyszka
Byszkoni20@o2.pl tel nie mam bo zmienilem tel i mi sie nie zapisal na karcie ;(
Zgłoś wpis
2 Posty
Glinkowski Robert
(GlinkowskiRobert)
Początkujacy
Witam
jaki jest adres mailowy do tego Pana ktory udzielil pozyczki,potrzebuje na teraz 800 euro na naprawe auta
ktoś coś wie jak zalatwić chwilowke w holandii?
Zgłoś wpis
1 Post
Robert Wilczyk
(RobertWilczyk)
Początkujacy
na serwisie finrada pl bardzo jest łatwy i szybki proces rejestracji, wszystko jest przejrzyste bez ukrytych opłat
Zgłoś wpis
9 Postów
Dawid_EU
(Dawid_EU)
Początkujacy
O krótkoterminową pożyczkę do 1500 euro można łatwo wnioskować online. Tutaj więcej szczegółów - eurostrefa.eu/pozyczki-w-holandii/
Zgłoś wpis


Bliżej nas