Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

adwokat - Holandia

Czytali temat:
Anna Stachyra marco919 Birnat Suczka. Eu Suczka. Eu Julia2344 (6300 niezalogowanych)
3 Posty
A R
(Ann)
Początkujacy
Poszukuje pilnie adwokata (polski, holenderski) ktory zna sie na prawie polskim w dziedzinie prawa rodzinnego.
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
poszukaj w goes bo sa
Zgłoś wpis
3 Posty
A R
(Ann)
Początkujacy
dzieki
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Ann, ten temat już kiedyś był, więc tu znajdziesz informacje:
www.mojaniderlandia.pl/forum/view/50/dys...a/4021/adwokaci.html

Mr Radek Niemyjski kończył prawo w Holandii, więc niekoniecznie jest ekspertem polskiego prawa rodzinnego, ale jeśli jest tu ktoś taki, to na pewno się znają.

Powodzenia.
Zgłoś wpis
3 Posty
A R
(Ann)
Początkujacy
Bardzo dziekuje za informacje!!!
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
masz i tu stronke www.houtappel.com


Lista znanych urzędowi adwokatów niderlandzkich
prowadzących obsługę interesantów także w języku polskim

Nazwa kancelarii

Advocatenkantoor Niemyjski
Imię i nazwisko prawnika/adwokata

Radosław Niemyjski
Adres

Burgemeester Stramanweg 63
1191 CX Oudekerk aan de Amstel
Numer telefonu stacjonarnego

+31 (20) 472 19 61
Numer telefonu komórkowego

Numer faksu

+31 (20) 472 19 62
E-mail

radekniemyjski@gmail.com
Strona internetowa kancelarii

Rodzaje spraw, w jakich kancelaria się specjalizuje

Numer telefonu i nazwisko osoby zapewniającej obsługę w języku polskim

Radosław Niemyjski
tu masz wszystko bez obaw
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sama korzystalam z tego adwokata, polecam jest bardzo dobra,pomogla mi bardzoooooooooooo ale ma biuro w Utrecht, mozna porozumiewac sie z nia w jez.angielskim no i oczywiscei holenderskim.
Dane jej na prive mail podam.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Monia3055 napisał: Ja mam dobra adwokatke w Utrecht./prawo rodzinne,alimenty,rozwod /to jej specjalizacja.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Monia, to po prostu podaj. Po to jest forum.

Paul, wszystko się zgadza, tylko adres się zmienił. Radek Niemyjski przyjmuje teraz w Amsterdamie na Wameplein. Telefon ten sam.

A jeśli ktoś potrzebuje polskiego prawnika w Polsce - lukaszsliski@interia.pl, tel: +48 601185933. Wszelkie porady prawne, ODDŁUŻANIE, itp.

Poza tym są jeszcze pomocni ludzie w Holandii: info@rebeltje.nl, tel. 06108680550.

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
34 Posty

()
Bywalec
A ja poszukalam adwokata w google-jak najblizej mojego domu (holender) poszlam na umowione spotkanie w sprawie rodzinnej... przedstawil mi jak wyglada sytuacja w prawie nl. a pozniej sam zaproponowal ze zapozna sie z prawem polskim i moze skorzystac z tego ktore jest dla mnie bardziej kozystne wiec wydaje mi sie ze kazdy dobry adwokat jak chce to potrafi. Poszukal...i znalazl, tak ze w sadzie wszystko poszlo ok- i na dodatek prawie gratis
Zgłoś wpis


Bliżej nas