Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ciekawostki dla kobiet - Holandia

Czytali temat:
Artur Nieznane Milena Stoj gentleman2020 (2152 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Witajcie panie, może możecie się pochwalić ciekawymi, sprawdzonymi miejscami gdzie zadbamy o swoje piękno; fryzjerzy, spa, kosmetyczka, jakies zabiegi itd. Co do fryzjerów korzystam z naszych polskich uzdolnionych, po wizycie u Holenderki byłam zawiedziona. Myślę że wręcz nie wiedziała jak trzymać nożyczki .Pozdrawiam kobitki
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Mahdalejna napisał:
Co do fryzjerów korzystam z naszych polskich uzdolnionych, po wizycie u Holenderki byłam zawiedziona.

No prosze widze ze jestes calowicie pewna siebie hahahah
Moja byla byla fryzjerka(Holenderka) i zawsze mowila ze problem jest z wszystkimi obcokrajowcami!
Odpowiec mi lepiej czy dobrze operujesz jezykiem i czy masz na tyle "jaja" zeby powiedziec NIE jak panii fryzjer sie pyta Zeker weten..??
A moze bylas u turasa
Ja uwazem ze to kwestja komunikacji i zaufania, no dobra chyba ze jakas uczennica!
Nie wiem jak w PL ale tutaj co tydzien obowiazkowe cwiczenia!!!
pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Witaj. Zaczynając od początku, z czego wywnioskowales ze jestem pewna siebie? Co do języka, komunikuję się w języku niderlandzkim i nie w tym tkwi problem. Może akurat trafiłam pechowo na.kiepską fryzjerke. Strasznie się zbulwersowałeś. Rozumiem, że w Holandii jest wielkim problemem komunikacja i rozumiem słowa twojej fryzjerki. W każdym bądź razie nadal upieram się przy swoim że wolę naszych polskich
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja uważam że ten kolega co się wypowiada jest lekko upośledzony.. jak dziewczyna pisze że nie była zadowolona z usługi to znaczy że nie jest.. jak potrafisz posługiwać się holenderskim to dobrze, ale poducz się polskiego bo chyba nie rozumiesz co napisała... trochę ogłady.. a jak ona zna holenderski to co? pisała że nie zna? nie wywyższaj się, proszę, żałosny jesteś kolego
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Racja jest jak dupa-każdy ma swoją.....Brawo,piękny pierwszy post.Nie pomyślałeś kolego jak Ci tam z nicka,Dupku;że sa zadowoleni i niezadowoleni klienci?I każdy bdzie obstawał przy swoim?
I nie ubliżaj tu nikomu od upośledzonych tudzież żałosnych,bo akurat Patboy do takich nie należy....To doskonały partner w dyskusji i mówi/pisze to co ma na języku...
Jak to napisałeś z "lekką" nutą hipokryzji?zaraz....A już mam:
trochę ogłady
Zacznij na dzień dobry sam to stosować,a potem pouczaj innych...
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Śmieszne w tym wszystkim jest to, że temat jest raczej adresowany dla Pań, a same samce sie zleciały... Panie nie mają nic do powiedzenia w tym temacie? :/

Forum zdycha...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Do autorki tematu
Byc moze poprostu trafilas na kiepskiego fryzjera i tyle,ale tacy sa tez wsrod Polakow.Z wlasnego doswiadczenia wiem,ze naprawde o dobrego fryzjera jest ciezko...Kiedys trafilam z polecenia do holenderskiego salonu,poszlam tam z wielka doza nieufnosci po poprzednich doswiadczeniach...Wyszlam zadowolona jak nigdy i przez pare ladnych lat nawet mi do glowy nie przyszlo,zeby zmienic fryzjera...Do czasu,kiedy moja kumpela zostala tu fryzjerka i przez kolejne lata ona zajmowala sie moimi wlosami.Jednak przyszedl taki moment,ze pokornie wrocilam do holenderskiego salonu...I nie z powodu braku zdolnosci polskiej fryzjerki,ale z powodu nieumiejetnosci sluchania klienta i narzucania mu swojej wizji...Lubie eksperymentowac z fryzurami i ciagle je zmieniac,otwarta jestem na pomysly fryzjera,ale wiem co mi nie pasuje i czego napewno nie chce miec na glowie.A jesli ktos robi cos wbrew temu to do bani z takim fryzjerem.I niewazne czy to holenderski czy polski salon.Dobry fryzjer to nie tylko umiejacy dobrze strzyc,ale tez powinien umiec sluchac klienta i potrafic mu doradzic,dopasowac fryzure nie tylko do sylwetki ale tez i do charakteru.

Ragusek,racja...forum dogorywa..
Pozdrawiam i milego niedzielnego polpoludnia zycze
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
No nie dziwie sie ze tak to odebrales kolego dupek Czesciej sie z tym zpotykam dokad ktos mnie nie pozna
Niemam pojecia jak dlugo tu jestes ale widze ze nie doszedles jeszcze do tego ze ludzie sa tu dosyc besprosredni co w polsce duzo mniej jest spotykane dlatego twoje prawo twojego rozumowania.
Ja sie odezwalem bo znowu ktos pisze ze jak polskie to leprze no i ze niyby tutejsi be.
Bzdura,zla fryzjerke trafila ,moze inna technika obcinala ,malo bylo rozmowy i laska rozczarowana!! Znam takich ludzi co wszystko tylko co z polski uzywaja pomimo ze rowniez tutaj prawie wszystko normalnie mozna kupic.!
Sorry dlatego kolego jezeli to odebrales jako wywyzszanie sie ale uwiez mi ze prawda czasami boli i samemu sie tego niestety nie widzi!
Ale kolego jezeli juz sie zdecydowalec odzywac to nie ublizaj bo rowniez potrafie byc nie milym.

@bzik calkowicie niespodziewanie ale THANX man,wogole niewiedzialem ze mnie rozumiesz hahaha
milej niedzieli

PS: Tak naprawde tlumaczyc sie niemusze ale zeczywiscie jest kiepsko zmoim polskim ale niedziw sie, ja juz dluzej tu niz bylem tam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Patboy,sporo jet racji w tym co piszesz Niestety
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Zgłoś wpis


Bliżej nas