Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Adamm napisał:
dotik28 napisał:
Tak powaznie jest? Hm...czyli polityka, sztuka, dobra ksiazka,kino... - W koncu Polak potrafi zaskoczyc

Dodalbym do tego jeszcze wyrafinowana kuchnie i poezje smakow, wszak nie kazdy Polak zadowoli sie kanapka z casteringu


Haha zawrzalo jak w ulu...Adamm moze Ty sie wypowiesz na temat swoich wyrafinowanych smakow-niekoniecznie z casteringu ...Moze to bedzie jakas wysublimowany opis - wszak nie kazda muzyka ktorej sluchamy jest ambitna,nie kazda napotkana osoba wartosciowa i na szczescie nie wszystko co mi smakuje musi smakowac innym...
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Nie będę owijać w bawełnę. Jestem zwolennikiem bigosu i gołąbków. Chociaż nie stronię od innych wynalazków.
Głodny się zrobiłem
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jak smak...to tylko bigos i golabki? Podziwiam was panowie...jak latwo was uszczesliwic... ale moze chociaz te moje delikatne uwagi sklonia do dyskusji na temat hm... wysublimowanych smakow- CASTERINU jak to ladnie ujal Pan Adamm..
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
dotik28 napisał:
Haha zawrzalo jak w ulu...Adamm moze Ty sie wypowiesz na temat swoich wyrafinowanych smakow-niekoniecznie z casteringu ...Moze to bedzie jakas wysublimowany opis - wszak nie kazda muzyka ktorej sluchamy jest ambitna,nie kazda napotkana osoba wartosciowa i na szczescie nie wszystko co mi smakuje musi smakowac innym...

Wysublimowane opisy wyrafinowanych smakow zostawie dla siebie, wszak rozsmakowywanie sie ich wartosciami we wrzacym ulu, nie sa moimi ambicjami.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiec po co ta dyskusja w tym watku? Mam wrazenie ze zlosliwosc to przypadlosc Polakow... i coraz czesciej sie z tym spotykam...Adamm jestes tego przykladem...jezeli nie masz nic do powiedzenia w tym temacie...poprostu nie pisz ..proste a jakie skuteczne
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Postaram sie najprosciej , chociaz nie jestem pewien, czy najskuteczniej.
Forum nie jest miejscem na zamieszczanie ogloszen, czy oferowania promocji, do tego jest przeznaczony specjalny dzial.
Obserwujac dzialania m.in. Twoje, pana naczelnika wydzialu komunikacji z Ukrainy oraz przebialkowanych koksiarzy, mam wrazenie, ze przypadloscia Polakow jest totalna amatorszczyzna i nie przestrzeganie zasad.
Pozdrawiam bez najmniejszej zlosliwosci zyczac tylko glodnych klientow.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A jaki to niby dzial jest przeznaczony do reklamy na tym forum? Oswiec mnie Adamm bo albo bawisz sie w moderatora albo najzwyczajniej czepiasz sie niewiadomo czego... Forum jest tez chyba po to by podzielic sie swoimi spostrzezeniami na tema gustu,smaku - jedzenia, a ze Ty akurat sie przyczepiles bo przeciez jakos MODERATOREM nie jestes masz ciagle jakies uwagi- przeciez to forum kazdy moze sie wypowiedziec i niekoniecznie Tobie musi sie wszystko podobac- wiec wyluzuj bo mam wrazenie ze ciagle masz spiete posladki
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
dotik28 napisał:
A jaki to niby dzial jest przeznaczony do reklamy na tym forum

Wejdz na strone glowna portalu i przetrzyj szkla lub zrob to przed krojeniem cebuli.

Dziekuje za troske o moje posladki Pani Kanapka z Pomidorem, musze Cie rozczarowac oba maja sie swietnie i sa w dobrych rekach, ten stan pewnie uleglby zmianie gdybym skorzystal z Twojej nadzwyczajnej promocji
Smacznego.
Oswiecona?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Adamm napisał:
dotik28 napisał:
A jaki to niby dzial jest przeznaczony do reklamy na tym forum

Wejdz na strone glowna portalu i przetrzyj szkla lub zrob to przed krojeniem cebuli.

Dziekuje za troske o moje posladki Pani Kanapka z Pomidorem, musze Cie rozczarowac oba maja sie swietnie i sa w dobrych rekach, ten stan pewnie uleglby zmianie gdybym skorzystal z Twojej nadzwyczajnej promocji
Smacznego.
Oswiecona?




Jestes bezczelny- a w takim tonie rozmowa wogole nie ma sensu- wiec skoncze dyskusje z takimi jak ty...szkoda czasu i twoje opinie sa conajmniej zenujace...Oceniajac kogos..kogo nie znasz ,sam siebie prezentujesz...widocznie chamstwo nie ma granic...
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
@dotik28, moglabys NAM wszystkim cos wiecej napisac o swoich jakze nietuzinkowych kreacjach kulinarnych, nie od dzis bowiem wiadomo, ze sztuka kulinarna to wielki artyzm, a kreatorzy tych wybitnych dziel smakowych to osoby o wyjatkowej potrzebie tworzenia i wyczulonych nadwyraz zmyslach
Prosimy o prezentacje, to jest Twoja chwila prawdy
Zgłoś wpis


Bliżej nas