Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

szkoła dla 5 latka - Holandia

2 Posty
ALEKSANDRA HARAS
(ALEKSANDRAOLIWIA)
Początkujacy
Witajcie!

Mam pytanie. Szukam szkoły od września dla mojej córeczki w Arnhem. Mała ma 5 lat i od września chciałabym zapisać córkę do holenderskiej szkoły. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie i namiary? pozdrawiam
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
ALEKSANDRAOLIWIA w waszym rejonie wakacje koncza sie 18.08.2013 roku . Jesli mala jest zamedowana w NL to ma obowiazek szkolny od 19.08.2013. co do szkol w Arnhem to najepiej bedzie jak rozejzysz sie za najblizsza w twoim rejonie . Zapytaj sasiadow do jakiej szkoly chodza ich dzieci , jaka to szkola oni ci wszystko wytlumacza . Jesli pracujesz to pamietaj ze dzieci w szokla podstawowych maja godznna przewe 12:00 - 13:00 w polodnie ,a w srody koncza wszesniej szkole co okolo 12:30 - 13:00 . W Nl wkacje nie sa standardowo ustalone na caly kraj ale zaczynaja sie rejonami i w roznych odstepach czasowych oraz co roku w innym czasie . Wakacje szkolne sa tu 6 tygodni .
Zgłoś wpis
18 Postów
Admin D'Ark
(Pablo De Dark)
Moderator
Baileys:
Jesteś zadziwiająco bezdenną studnią informacji, pełen szacun
pzdr...
Zgłoś wpis
2 Posty
ALEKSANDRA HARAS
(ALEKSANDRAOLIWIA)
Moderator
nie było mnie trochę czasu dziękuję za super informację Będziemy zapisywać Oliwkę w pażdzierniku- z sąsiadami super pomysł martwię się o język i kontakt z nauczycielami ale tak trudno o polskiego nauczyciela w szkole- boję się o komunikację a córeczką- jak ona będzie się porozumiewała! dziękuje za pomoc
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Moderator
nieprzejmuje sie o jezyk maja tu na to sposoby dla takich malych dzieci z innnych krajow
Moze co powinnas jeszcze wiedziec ze ja osobiscie bym wybral szkole katolicka a nie inna
masz tu trzy rodzaje szkol, katholieke ,protestantse i openbare.
Jezeli chcesz zeby twoje dziecko mialo podobne tradycje tak jak my mamy w pl to zdecydowanie katholiek !! dodadkowym plusem jest to ze niema za duzo turkow i innych moslim.
jedno jeszcze nie rozumiem dlaczego dopiero w pazdzierniku??
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Moderator
...no widzę ze ty Patboy jesteś w tej naszej polskiej,katolickiej tradycji wychowany...
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Moderator
wiedzma napisał:
...no widzę ze ty Patboy jesteś w tej naszej polskiej,katolickiej tradycji wychowany...
HAHAHAH wiedzma sie pokazala hihii
CHodzi mi o dni swiateczne kochana karnawal paasen itd
a przedewszystkim o ludzi sa w tych samych swerach
Zgłoś wpis


Bliżej nas