Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

pytanie:) - Holandia

2 Posty
Piotr Ha
(Holzi)
Początkujacy
Witam.Mam pytanie odnośnie regionu holandi ktory jest najatrakcyjniejszy pod wzgledem pracy(łatwiej znależć) zastanawiam sie nad Haga,słyszałem kilka dobrych opini na ten temat obecnie mieszkam w NB i jest kiepsko...więc chciałbym zmienic otoczenie)
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
ogolnie najlepiej mieszkac w rejonie randstaad
Zgłoś wpis
2 Posty
Piotr Ha
(Holzi)
Początkujacy
powalila mnie ilosc odpowiedzi.. na ponad 300 wyswietlen widac ze wszyscy tu nowi w nl chyba... wiedza i chec pomocy wsrod polakow za granica jak zwykle ogromna
Zgłoś wpis
36 Postów

()
Moderator
Powiedz,czego oczekiwales piszac- ktory region jest najatrakcyjniejszy pod wzgledem pracy(łatwiej znależć) ?
Nie ma takiego...Wszedzie dobrze gdzie nas osobiscie nie ma odpowiedzialbym.Ponadto nie sprecyzowales jakiego rodzaju pracy szukasz-a to chyba wazne,nie sadzisz?
Ty twierdzisz ze w Brabancji jest kiepsko,a ja sobie chwale i od kilku lat nie narzekam
Widzisz?Kolo sie zamyka
Zerknij sobie laskawie o tutaj-> www.mojaniderlandia.pl/forum/view/51/pra...baileys._%3a%29.html

Moze cos wynajdziesz
Pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas