Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

zwrot pieniedzy za wypadekrowerowy - Holandia

1 Post
kasia Piesza
(kasapiesza)
Początkujacy
Jakis czas temu uleglam wypadekowi rowerowemu w Amsterdamie. Mialam 4 tygodnie noge w gipsie i ciezki uraz glowy. Sprawca wypadku byl mezczyzna na skuterze, ktory skrecajac na zakrecie uderzyl mnie w lewy bok. Na miejsce wypadku przyjechala policja i pogotowie, ktore zabralo mnie do szpitala. Niedawno staralam sie o odszkodowanie w Holandii i przeszukalam doslownie wszystkie firmy ubezpieczeniowe. Zdecydowalam sie w koncu na Letsel Advies Randstad i musze przyznac je bylam bardzo milo zaskoczona. Cala procedura nie trwala dlugo, a odszkodowanie bylo wieksze niz sie spodziewalam. Bardzo polecam stronke te firme i jeszcze raz chce im bardzo podziekowac za profesjonalna pomoc! Stronka firmy nazywa sie {spam}.Mam nadzieje ze tym postem pomoge wszystkim Polakom, ktorzy ulegli jakiemu kolwiek wypadkowi w Holandii. Naprawde warto sie starac!
Pozdrawiam, Kasia
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
hmmm a co na reklame juz nie stac ?
to trzeba troloac ?
Zgłoś wpis
1 Post
Marek Walnik
(walnik11)
Początkujacy
Mi w przypadku wypadku komunikacyjnego w trakcie podróży do pracy pomogli z interclaims.com.pl. Udało się pieniądze odzyskać, wzięli tylko 10 % prowizji, ale przynajmniej uzyskałem pieniądze z ubezpieczenia.
Zgłoś wpis
2 Posty
Magdalena Sudoł
(czarna333)
Początkujacy
Hejka! Kiedyś miałam podobną sytaucję. W 100% mogę Ci polecić <url>www.interclaims.com.pl</url>. Nie dość, że pomogli mi uzyskać pełne odszkodowanie na warunki holenderskie, to jeszcze zgarnęli tylko 10% prowizji.
Zgłoś wpis


Bliżej nas