Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Makijaż permanentny - Holandia

Czytali temat:
Anusia1 (5934 niezalogowanych)
2 Posty
Aleksandra Góreka
(fortunata)
Początkujacy
Witam serdecznie, nazywam się Aleksandra Górecka i chciałabym Państwa zaprosić na zabieg makijażu permanentnego. Obecnie jestem jedną z najlepszych linergistek i szkoleniowców w Polsce. Szkolę linergistki z Niemiec, Rosji, Danii, Norwegii, Szwajcarii. Posiadam w tej dziedzinie bardzo duże doświadczenie i w makijaż permanentny wkładam całe moje serce. Potrafię dokładnie określić jak najlepiej dobrać makijaż do typu urody klientki. Po kilkunastu latach doświadczenia znam oczekiwania klientów. Przed zabiegiem wspólnie ustalamy kolor i kształt tak długo, aż będziesz usatysfakcjonowana w 100%. Przystępujemy do zabiegu dopiero po Twojej akceptacji. Jeśli zależy Ci na naturalnym efekcie i precyzji wykonania makijażu permanentnego ust, brwi lub kresek na powiekach, zapraszam do zapisów! W celu ustalenia terminu proszę o kontakt telefoniczny pod numerem tel +48 602816896. Jest możliwość dojazdu do klienta na terenie Holandii.


Galeria moich prac:


Brwi: www.fortunata.com.pl/galeria-permanentna-brwi/2013/


Usta: www.fortunata.com.pl/galeria-permanentna-usta/2013/


Kreski: www.fortunata.com.pl/makijaz-permanentny-kreska/2013/
Zgłoś wpis
18 Postów
Admin D'Ark
(Pablo De Dark)
Moderator
fortunata@:
masz tu swój wątek i niech tak zostanie.
Zgłoś wpis
1 Post
Renatka Kawecka
(Elwirr)
Moderator
Uczestniczyłam w kursie makijażu permanentnego brwi metodą 3D u Pani Aleksandry i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia były prowadzone na najwyższym poziomie, a znaczną ich część stanowiły ćwiczenia praktyczne. Pani Górecka "nie wciska" kursantom sprzętu do robienia makijażu. Na zajęciach nauczyłam się obsługiwać kilka sprzętów, a po ich zakończeniu mogłam kupić najlepszy według mnie aparat. Pani Górecka jest nie tylko międzynarodową trenerką, organizuje kursy m.in. w Hadze, ale także wspaniałą i bardzo życzliwą osobą.Zawsze wspiera i doradza. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
2 Posty
Dorota Włoch
(Dossia)
Moderator
Robiłam kurs u Pani Aleksandry Góreckiej w Hadze i muszę powiedzieć, że babka zna się na rzeczy Takiej fajnej trenerki jeszcze nie spotkałam, do tego ma wiedzę, że głowa mała A moje ulubione zajęcia to bez wątpienia te związane z wizażem
Zgłoś wpis


Bliżej nas