Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Szukam kuriera - Holandia

Czytali temat:
Tomek Chmielewski Łukasz Ch NAPRAWY LAPTOPÓW Piotr Bednarz nataliaMojaniderlandia Jerzy Wisniewski litovec Pauulaa91 Krzysiek5 (2374 niezalogowanych)
2 Posty
Liliana Nowak
(Liliana90)
Początkujacy
Chciałabym wysłać kilka paczek do Polski, ale za bardzo nie jestem w temacie. Jakiego kuriera byście mi polecili? Czy warto korzystać z usług firmy globport.com?
Zgłoś wpis
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
2 Posty
kamil dybciak
(siczku)
Początkujacy
lukson122 napisał:
Ja wysyłałem paczki do Polski firmą vico-transport.pl/uslugi są uczciwi i rzetelni.
Czy tam pisze 1,5zł za km? Czyli jak bym wysłał paczke do polski gdzie jest 1100km to zapłace 1650zł? Co oni ferrari przewożą?
Zgłoś wpis
51 Postów
Piotr Benet
(bentp)
Gaduła
Kilka firm miałem okazję do tej pory przetestować. Dobre ceny ma Eurospedycja
www.eurospedycja.com/
Dostarczają z Polski paczki do praktycznie każdego kraju w Europie. Paczki są niedrogie, wszystko jest wysyłane szybko ( nadawałem za ich pomocą paczki do UK oraz do Holandii, paczka nigdy nie szła dłuzej niż 5 dni).

Na stronie jest dokładny cennik tak więc sama możesz się zorientować.
Zgłoś wpis
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
marcin970
(marcin970)
Początkujacy
Odgrzebuję bo wysłałem ostatnio paczkę za 90zł do Holandii i byłem zadowolony. Kuriera można zamówić tutaj paczkiholandia.pl/zamow-przesylke/
Zgłoś wpis


Bliżej nas