Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

pomocy! - Holandia

1 Post
kuba pocominame
(pocominik)
Początkujacy
Cześć. Mam 20 lat i tydzień temu przyjechałem ho Holandii. I strasznie tego żałuję. Jestem zatrudniony w covebo. Ale nie o to tu chodzi. Nie potrafię tu być. Chodzę do pracy bo to mój obowiązek Ale gdy wracam odrazu się załamuje. Nie potrafię tu być. Nie jadam praktycznie wogole. Śpię po 3-5 godzin. Jedyne o czym marzę to o powrocie. Stale tylko się obwiniam za to że tu jestem. Chcę wrócić. Tylko jak? Nie mam nic pieniędzy. Nikogo tu nie znam. Wszystko jest dla mnieprzytlaczajace . Proszę pomóżcie mi! Wiem że wszystko sam sobie tak skomplikowalem. Proszę pomóżcie co robić! Ja już dnia dłużej chyba tu nie wytrzymam!!
Zgłoś wpis
26 Postów
derlon d
(cebo)
Bywalec
zapytaj czy wypłacom ci to co pracowałeś te dni a potem bus i do domu
Zgłoś wpis
4 Posty

()
Początkujacy
Zgadzam się z przedmówcą, wracaj do domu i szukaj czegoś nowego. Świat się nie kończy na jednej pracy przez jedną agencje... świat się nie kończy w Holandii .. Holandia to nienajlepsze miejsce dla samotników... .
Powodzenia młody, trzymam kciuki żeby Ci sie udało
Zgłoś wpis


Bliżej nas