Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Szukam pracy - Holandia

Czytali temat:
marcin law S. Sokolowski J. N. Krzysiek Sch klaudiam malgosia kubiak konkretny Dawid Kunc Basiaf Wianka B. Piotrek Sowa ukasz1989 pawel1983 Damian H (1303 niezalogowanych)
1 Post
Basiaf
(Basiaf)
Początkujacy
Witam szukam pracy na terenie holandi posiadam doswiaczenie przy pomidorach , scinanie lisci i pielegnacja oraz likwidacj szklarni , pakowanie miesa. Nie znam jezyka posiadam numer sofi. Wyjazd od 09-01-2019 nr tel 570050615
Zgłoś wpis
3 Posty
konkretny
(konkretny)
Początkujacy
witam cie.moge ci pomoc wzalatwieniu pracy ale przez biuro holenderskie i sa uczciwy bo sam tam pracuje,a przyjaciel tez cie interesuje?jestem sam.co ty na to.pozdrawiam
Zgłoś wpis
3 Posty
malgosia kubiak
(malgos57)
Początkujacy
Witam Pana,ja rowniez szukam pracy a widze,ze ma Pan szeroka game ofert moze znajdzie sie cos dla mnie.
Zgłoś wpis
51 Postów
J. N.
(jniderlandia)
Gaduła
Polecam podstronę Praca w Holandii, gdzie można znaleźć setki ofert pracy: www.mojaniderlandia.pl/ogloszenia/praca-holandia

Powodzenia!
Zgłoś wpis
3 Posty
malgosia kubiak
(malgos57)
Początkujacy
konkretny napisał:
witam cie.moge ci pomoc wzalatwieniu pracy ale przez biuro holenderskie i sa uczciwy bo sam tam pracuje,a przyjaciel tez cie interesuje?jestem sam.co ty na to.pozdrawiam
Zgłoś wpis
3 Posty
malgosia kubiak
(malgos57)
Początkujacy
Załatwił pani pracę ten konkretny?
Zgłoś wpis


Bliżej nas