Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

odrzucenie spadku - Holandia

Czytali temat:
Piotr Oleksiński adam_2020 andysbhai (723 niezalogowanych)
1 Post
adam_2020
(adam_2020)
Początkujacy
Witam, wie ktoś może ile jest czasu na odrzucenie spadku w prawie Holenderskim?
Zgłoś wpis
1 Post
andysbhai
(andysbhai)
Początkujacy
Mówiąc zwięźle, nie mam kontaktu z rodzicami, ani nie planuję się pogodzić. Jednak jestem wykonawcą ich woli i wierzę, że jestem także beneficjentem kilku rzeczy.

nie jestem pewien, co robić. Czy najlepiej zostawić sprawy tak, jak są, nie kontynuować kontaktu, aw chwili ich śmierci odmówić zajmowania się czymkolwiek i odmówić/przepadku spadku? Mam dwójkę rodzeństwa, z których jedno jest mi bliskie, a drugie nie, ale mam do niego neutralne uczucia. Nie chcę, żeby później im się to skomplikowało, więc czy lepiej poprosić o zastąpienie go jako wykonawcy i usunięcie go jako beneficjenta? A może nie ma to znaczenia i w przypadku odmowy egzekutorem byłoby automatycznie jedno z moich rodzeństwa? Moi rodzice sporządzili testament w stanie Wisconsin, jeśli to ma znaczenie.

Im mniej muszę komunikować się z rodzicami, jeśli w ogóle, i tym łatwiej jest prawnie mojemu rodzeństwu, jest to najlepsze rozwiązanie, więc wszelkie rady w tej kwestii są bardzo mile widziane. Dziękuję omegle xender.
Zgłoś wpis


Bliżej nas