Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Basen w okolicy miasteczka Made - Holandia

Czytali temat:
MirekM xxx K B Arczi Asterix Belluczi Maxim2020 agan10 Park Kelly Softwork limnakhau colobus Blondyneeczka (886 niezalogowanych)
1 Post
agan10
(agan10)
Początkujacy
Witam.
W roku 1989, jako nastolatka spędzałam wakacje w Holandii, u małżeństwa, w miasteczku
Raamsdonksveer. Często jeżdziliśmy na basen, na kórym była duża czerwona, zakręcana zjeżdzalnia, basen był odkryty. Z tego, co pamiętam, to było to gdzieś w okolicy miasteczka Made. Czy ktoś wie, gdzie dokładnie ten basen był oraz czy jest on tam nadal?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
Agnieszka.
Zgłoś wpis
3 Posty
limnakhau
(limnakhau)
Początkujacy
Ok, więc… Pochodzę z Ameryki Łacińskiej, więc w 100% nie jestem przyzwyczajony do tutejszej zimnej pogody. Po prawie 3 latach moje ciało jest właściwie bardziej przystosowane niż się spodziewałem (w zeszłym roku mniej więcej o tej porze miałem tak ostrą grypę, że nie mogłem wstać z łóżka przez 5 dni)

Dlatego myślałem o pływaniu zimą. I p.n.e. to ogólnie dobre dla zdrowia; 2 pne pomoże mojemu ciału szybciej się przystosować

Mamy więc miejsca w Holandii lub w Niemczech/Belgii w pobliżu granicy?

Wygooglowałem „zimowe pływanie w Holandii” i znalazłem garść informacji o zawodach lub rzeczach związanych tylko z doświadczonymi pływakami lodowymi.
Zgłoś wpis
3 Posty
limnakhau
(limnakhau)
Początkujacy
limnakhau napisał:
Ok, więc… Pochodzę z Ameryki Łacińskiej, więc w 100% nie jestem przyzwyczajony do tutejszej zimnej pogody. Po prawie 3 latach moje ciało jest właściwie bardziej przystosowane niż się spodziewałem (w zeszłym roku mniej więcej o tej porze miałem tak ostrą grypę, że nie mogłem wstać z łóżka przez 5 dni)

Dlatego myślałem o pływaniu zimą. I p.n.e. to ogólnie dobre dla zdrowia; 2 pne pomoże mojemu ciału szybciej się przystosować

Mamy więc miejsca w Holandii lub w Niemczech/Belgii w pobliżu granicy?
router login 192.168.l.l.link/
Wygooglowałem „zimowe pływanie w Holandii” i znalazłem garść informacji o zawodach lub rzeczach związanych tylko z doświadczonymi pływakami lodowymi.


I got this,...
Zgłoś wpis
6 Postów
colobus
(colobus)
Początkujacy
After applying this change, press the left mouse button at the bottom right of the system clock, so as to also display the time zones set in the previous window.
snake game
Zgłoś wpis


Bliżej nas