Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Transport - Holandia

Czytali temat:
Ogier9 Kamil Wojciechowski Piekny 32 ekasboyan (554 niezalogowanych)
8 Postów
Ogier9
(Ogier9)
Początkujacy
Zabierze mnie ktoś z Markness do Rotterdamu w sobotę? i w niedzielę odwiezie?
Zgłoś wpis
1 Post
ekasboyan
(ekasboyan)
Początkujacy
Cześć chłopaki,

Jestem tu ponownie, aby ponownie zapytać o transport. Dostałem więc osobistą kartę OV i mogłem kupić abonament/przepustkę do mojego planu podróży. Wiem, że muszę załadować jedną z maszyn na stacji, co dla mnie jest już trochę sprzeczne z celem sprzedaży online, jeśli nadal musisz to robić za pomocą maszyny, ale nieważne.

Teraz wprowadziłem ingangsdatum (myślę, że jest to poprawna pisownia) jutro, 14 kwietnia, więc czy moja karta miesięczna/abonament będzie ważna do 14 maja? Może to głupie pytanie, ale nigdzie tego nie podano.

Po drugie, czy odnowi się automatycznie, czy też będę musiał kupować go ponownie co miesiąc? Na stronie nie było to jasne, wiem, że brzmi to jak głupie pytanie.

Po trzecie, jeśli ubiegam się o automatyczne doładowanie, czy muszę korzystać z urządzeń, co jest sprzeczne z celem automatycznego doładowania?

Na koniec to bardziej z ciekawości, dlaczego transport w Holandii jest taki drogi? Chodzi mi o to, że autobusy, pociągi, metro, tramwaje itp. są drogie, spodziewaj się, jeśli porównujesz się do miejsc takich jak xnxx Norwegia. Nawet londyńskie metro było tańsze niż to (w zależności od stref i innych rzeczy, ale rozumiesz, o co chodzi).

Przepraszam, że nie mam pojęcia o tym, mam nadzieję, że możesz pomóc.
Zgłoś wpis


Bliżej nas