Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

On Jego - Holandia

Czytali temat:
Robert Walusiak Míša Písnička Kris@23 Piotr grrrr Kiler1803 30szczuply DominikEindhoven Vcm Kris90 (787 niezalogowanych)
32 Posty

()
Bywalec
Szukam dyskretnego kumpla ja z Lokum okolice Best. Ty max do 33l ja akt 31
Zgłoś wpis
13 Posty

()
Bywalec
Szkoda że nie do 38 l. Jestem zgrabny i tyłeczek w stylu wypukły do końca życia chcę się kochać aż do momentu kiedy w końcu poczuje i Ty poczujesz że jest to bardzo mega orgazm. Lubię to że wcześniej otrzymam pieszczoty wszystkie te które mnie rozpalą do sexu, lizania, delikatnie, i namiętnie. Masz czym przyjechać dziś? Zapraszam do zerzniecia mojej dziewiczej dupci bo to mój pierwszy raz i nic nie jest tak wspaniałe jak np loda z polykiem który Chce Ci zrobić z pasją. Dyskretny jestem i dbam o zdrowie i higiena jest dla mnie ważna. Wygląd i wiek nie gra roli. Oczekuję tylko delikatnie zmysłowo rozpieszczać przed sexem. Napisz czy jest możliwość spotkania się dziś i czy jest opcja abyś mógł wejść we mnie za tabletkę extasy bo uwielbiam takie uczucie które w tym temacie jest dla mnie jak euforia sexu lizania i pieprzenia mnie do końca. Może być też bez gumki. Ohhhh chcę się oddać w ręce Twoje i tęsknię za fantasy przyjemnością. Rozdziewiczenia mojej dupci chcę. Kocham sex za darmo jak co to napisz
. ohhhh
Zgłoś wpis
32 Posty

()
Bywalec
Odezwij sie
Zgłoś wpis


Bliżej nas