Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wątpliwości - Holandia

Czytali temat:
@--}--`--,--- Pajac piotrekjucha czarny mazak Skur3byk OliwiaPiekarz Tomas Kaniewski (603 niezalogowanych)
1 Post
Skur3byk
(Skur3byk)
Początkujacy
Cześć wszystkim podjąłem pierwszy raz pracę w Holandii jestem od wczoraj na zakwaterowaniu agencyjnym dziś było szkolenie a praca od Poniedziałku 16.79 €brutto , na umowie ponoć jest 13.89 netto mamy gwarantowane 35 godzin tygodniowo , wypłata pierwsza tygodniowa jest za 3 tygodnie ale można brać zaliczki po 200 €.
Płacimy 120€ tygodniowo ubezpieczenie i zakwaterowanie. Możecie mi powiedzieć czy to wszystko trzyma się kupy bo trochę się obawiam tej wypłaty i solarisa za 3 tygodnie, a myślimy czy w trójkę nie wynająć jakiegoś domku bo wyjdzie to pewnie taniej albo chodziasz w ten samej cenie bo teraz jesteśmy w prawie 10 osób na jednym domku i nie starcza nawet za bardzo miejsca w lodówce ani do czego wypakować walizkę .
Jakieś rady lub wskazówki ?
Zgłoś wpis
1 Post
piotrekjucha
(piotrekjucha)
Początkujacy
Siema . Przyjezdzajac do Holandi pewnie miales jakis plan . Dwie wersje . Albo chcesz tu mieszkac spokojnie i wygodnie albo cos zarobic ????? Stawka ktora dostales jest wysoka , oplaty o ktorych piszesz sa ok w porownaniu z wynajmowaniem wlasnego lokum . Jesli przyjechales zarobic ??? to siedz i zobaczysz co dalej . Warunki to norma musisz sie poswiecic , przynajmniej na poczatku. Powodzenia
Zgłoś wpis


Bliżej nas