Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Lodzik w zamian za minetke Dronten?? - Holandia

1 Post
AdamZampa
(AdamZampa)
Początkujacy
Witam. Jak w tytule. Poznam dziewczynę która zrobi mi lodzika w zamian odwdzięczyć się mogę minetką. Lubię lizać i z miłą chęcią zrobię przyjemność dla dziewczyny. Może to być układ lub jednorazowe spotkanie. Z mojej strony zapewniam dyskrecje. Nie sponsoruje a szukam dziewczyny która lubi robić lodzika tak samo jak ja minetke. Jeśli masz na coś innego ochotę to z miłą chęcią napisz w e-mailu, dla mnie nie ma problemu.
Zgłoś wpis
3 Posty
MatthewWade
(MatthewWade)
Początkujacy
AdamZampa napisał:
Witam. Jak w tytule. Poznam dziewczynę która zrobi mi lodzika w zamian odwdzięczyć się mogę minetką. Lubię lizać i z miłą chęcią zrobię przyjemność dla dziewczyny. Może to być układ lub jednorazowe spotkanie. Z mojej strony zapewniam dyskrecje. Nie sponsoruje a szukam dziewczyny która lubi robić lodzika tak samo jak ja minetke. Jeśli masz na coś innego ochotę to z miłą chęcią napisz w e-mailu, dla mnie nie ma problemu.
Witam. Jak w tytule. Poznam dziewczynę która zrobi mi lodzika w zamian odwdzięczyć się mogę minetką. Lubię lizać i z miłą chęcią zrobię przyjemność dla dziewczyny. Może to być układ lub jednorazowe spotkanie. Z mojej strony zapewniam dyskrecje. Nie sponsoruje a szukam dziewczyny która lubi robić lodzika tak sa100001.onl/ mo jak ja minetke. Jeśli masz na coś innego ochotę to z miłą chęcią napisz w e-mailu, dla mnie nie ma problemu.
Zgłoś wpis


Bliżej nas