Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Bezzobowiazań jakąś znajdę? - Holandia

Czytali temat:
Niema Mnie wiciuNH Damianem Namiętnie Piekny 32 Szymon Łuniewski lloyd64 Bart CS Artur Dysretny Olo Olo Para77 Holandia (353 niezalogowanych)
11 Postów
Damianem Namiętnie
(Damianem)
Bywalec
Daj cynka jak chcesz spędzić resztę dnia dzisiejszego w łóżku
Zgłoś wpis
1 Post
lloyd64
(lloyd64)
Początkujacy
Tak więc przez kilka następnych dni bardzo trudno było oprzeć się pokusie, by nic nie robić i nie wracać do łóżka, ponieważ czuję się po prostu zmęczona. Jestem tak zmęczona, że ​​nie mogę nawet spojrzeć na telefon, bo boli mnie głowa i czuję się jeszcze bardziej okropnie. Jest wiele rzeczy, które chcę zrobić, i jest też wiele rzeczy, które muszę zrobić omegle xender . Ale po prostu nie czuję, że mam na to siłę. Byłem chory dwa dni temu i jadłem gluten 3 dni temu (prawdopodobnie jestem nietolerancyjny), ale po prostu czuję, że ilość zmęczenia, którą odczuwam, nie jest proporcjonalna. Czy wystarczy, że wstanę i zacznę? Moi rodzice nie przestają mi tego powtarzać, ale kiedy to robię, czuję się jeszcze bardziej zmęczony i okropny i chcę, żeby to się skończyło.
Zgłoś wpis


Bliżej nas