Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Czego potrzebuję, aby otrzymać pracę sezonową w Holandii jako obywatel - Holandia

Czytali temat:
kristaa (248 niezalogowanych)
2 Posty
kristaa
(kristaa)
Początkujacy
Witam wszystkich! Szukałem pracy na wakacje w Holandii (krócej niż 90 dni) i dowiedziałem się, że do tego nie potrzebuję wizy, pozwolenia na pobyt ani pozwolenia na pracę, ponieważ jestem obywatelem UE. Ale tak naprawdę nie mogłem znaleźć potrzebnych do tego dokumentów. Czy wystarczy CV i dowód osobisty? Jeśli ktoś wie, jakie dokumenty lub wymagania muszę mieć, aby zostać zatrudnionym, daj mi znać.

Również. Planuję zamieszkać w domu mojego chłopaka. Więc jeśli muszę określić, gdzie przebywam podczas pracy, czy czynsz wzrośnie?

Wszelkie rady byłyby bardzo mile widziane
Zgłoś wpis
2 Posty
kristaa
(kristaa)
Początkujacy
kristaa napisał:
Witam wszystkich! Szukałem pracy na wakacje w Holandii (krócej niż 90 dni) i dowiedziałem się, że do tego nie potrzebuję wizy, pozwolenia na pobyt ani pozwolenia na pracę, ponieważ jestem obywatelem UE. Ale tak naprawdę nie mogłem znaleźć potrzebnych do tego dokumentów. Czy wystarczy CV i dowód osobisty? Jeśli ktoś wie, jakie dokumenty lub wymagania muszę mieć, aby zostać zatrudnionym, daj mi znać.

Również. Planuję zamieszkać w domu mojego chłopaka. Więc jeśli muszę określić, gdzie przebywam podczas pracy, czy czynsz wzrośnie?
omegle xender
Wszelkie rady byłyby bardzo mile widziane


I got this,..
Zgłoś wpis


Bliżej nas