Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Czesci Samochodowe - Holandia

Czytali temat:
Adam Kozlowski Tino Michal1994 Pokpokpok ziomin jck Robert Buzer Woźniak PrzystojnyDawid Sebastian Baron Affera Scheifa Kamilloo Kamil Focusmk2 Blackman (9738 niezalogowanych)
2 Posty
Michał OOOO
(oli101)
Początkujacy
Witam poszukuje szrotu z czesciami samochodowymi w Rotterdamie i okolicy , zalezy mi na tarczy hamulcowej i klocki (przod)
do VW passata B4 1.9 tdi
z gory dzieki
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
w Rotterdamie za lotniskiem sa szroty z czesciami
btw.nie żartuj ze bdziesz zakładał uzywane klocki hamulcowe........
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Gilze-rijenstraat Rotterdam szrot czynne tez w soboty
A nowe Hofland Automaterialen
Industrieweg 5
2921LB Krimpen aan den IJssel
+31 180599944

dołuż pare groszy i kup nowe
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
26letni wehikul z hamulcami z holenderskiego szrotu, sniezyca i pusta autostrada, w tle slawetny hicior "majteczki w kropeczki" to jest dopiero "polska" jazda....niezly hardcore , wiec w droge...
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
start.mijngrossier.nl/catalog/kentekenbouwjaar.aspx
tablice nl wpisujesz i masz, jak polskie wybierasz rok produkcji póżniej rodz paliwa itd.. i masz ceny dostepnych cześci
jak niema sprowadzą.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
witam poszla mi szyba w lewych przednich drzwiach Renault 19 czy wiecie gdzie moge ja taniej dostac ?lub znacie adres na szrot w Vlaardingen
Zgłoś wpis
2 Posty
Michał OOOO
(oli101)
Początkujacy
dzieki sliczne Wiciu za adres , a klockow to napewno nie zaloze chodzi mi glownie o tarcze ,

Adamm auto stare ale jeszcze jare ...... nie takie zabytki jezdz po holandi

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
1 Post
Jan Wiśniewski
(Mokasyn)
Początkujacy
polecam autoparto, co prawda mają głównie używki ale wysyłkę do europy mają i dobre jakościowo części
Zgłoś wpis


Bliżej nas